• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: vzdyt pisu ze v tom nechodis v LABORCE , bot u plaste jsem si nikdy nevsiml....
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    DROOPI: ne nedělám v kanclu :) jsem na nyx dávala x lab. fotek z práce (nosím plášť a kecky)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ...me fascinujou ty boty pokazdy, ale ze se pak v laborce prezouvas, ze tam nepobihas cely den v tomhle ? :-)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    nová košile z Lidlu :o) za lidovou cenu
    Karkulka: Kancelář
    http://karkulina.blogspot.cz/2018/02/kancelar.html

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SABATHSASULE: Vyrostla jsi, no.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Tohle byly saty, ted je to delší triko:D

    KLEER
    KLEER --- ---
    TANGERINE: roztomiloucka :)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Můj nejoblíbenější svetr týhle sezóny :)

    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    EDERA: a broskvova je vodka!
    MIST: jsem trochu chlap, ale olivová je hnědá? Ja jsem ji vzdycky radila mezi zelené.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WITCHIE: ano, stejně jako teplá šedá. :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MAR_TINA: tepla modra? :o
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    TABBY: Vim, ale to nemuzu, to je moc i na to auditko!
    TABBY
    TABBY --- ---
    BERUSKA_CA: Foto? :) (Je tu na to auditko... )
    MIST
    MIST --- ---
    EDERA: my se rozvadeli, protoze mi poslal pro modrou vrtacku a ona byla zelena :D
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIST: Meruňková je příchuť zmrzliny a nikoliv barva, to je známá věc.:-)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    MIST: ja to tak chapu... sice poznam, ze nektera barva je o fous jina nez druha, ale uvedomit si, cim presne se lisi, to proste nevidim. A to prozreni, kdyz jsem po tricitce zjistila, ze moje vlasy jsou chladne hnede, coz je uplne jina hneda nez kastanove hneda nebo oriskove hneda!
    MIST
    MIST --- ---
    BERUSKA_CA: tak to je prece znama vec, ze zensky vidi oriskovou, okrovou, olivovou, kastanovou, mahagonovou, cokoladovou a chlap vidi hnedou :D
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MAR_TINA: No jasne, nevidi. A kdyz jim naznacis, urazi se. Ostatne, muj otec rozezna asi 16 barev, takze je jasne, jak ta koupelna dopadla.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERUSKA_CA: největší peklo zažívám, když vidím "barevně sladěné oblečení", kde se objevují studené a teplé barvy vedle sebe, nejhůř studená a teplá od jedné barvy, třeba modré.
    Opatrně jsem se pár lidí zeptala a oni to nevidí!
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Modra. Blbe se tiskne, pomaleji schne a zbytek duvodu viz. debata pod nami.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BERUSKA_CA: Nejhorší byla v polygrafii oranžová. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam