• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ISCH
    ISCH --- ---
    MADIETTA a ADAMIRA: Diky, to jsem chtela slyset (takze klasika "na rande").
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ISCH: ne moc
    ISCH
    ISCH --- ---
    Jak moc prozivat dress code do Divadla Jary Cimrmana?
    MIST
    MIST --- ---
    SALAMAN: takze jsi taky byl hit plesu :D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    GEISHA: hezký zadek, ošklivá lýtka, ano kalhoty s puky mají něco do sebe.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BERUSKA_CA:
    GEISHA: Za me dobry. Ti vpravo to nam vlevo velmi usnadnuji.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BERUSKA_CA: Urcite :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    BLOWUP: Zeny nenosi korzety a muzum se vytribil vkus?


    EULE
    EULE --- ---
    Sem neco postnout je teda o nervy, koukam ...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: vid? Ale ty "padesatkovy" saty vypadaji tak super, ze se budeme tvarit, ze v nich chodila na plesy kazda udernice a jezedacka.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MIST: Já chodil do tanečních v obleku, ve kterém se můj otec poprvé ženil. Byl jsem jediný, kdo měl kalhoty do zvonu.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Musím souhlasit s blowupem. Zdá se mi, že jsem jednak drobná a i celkem hubená (tedy s ohledem na věk) a stejně - když si zkouším u tchýně její masopustní kostýmy ze 60., 70. a 80. let, sotva se do nich soukám. A to je tchýně rozhodně vyšší a já už ji neznám jinak, než jako plnoštíhlou.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Ja mam doma original plesove saty z padesatek, site v rodine na miru z pevnych kvalitnich platen, taftu a nevim jak se jmenujou ty latky. Jsou to saty ktere se davaji do cistirny, ktere bez problemu vyzehlite, jsou skvele usite a drzi barvu i tvar. Jsou mensi, v tanecnich mi byly, ted uz nejsou. S temito hadry se to bez pardonu neda srovnavat. Ale vlastne je to jedno, protoze ani tenhle " ples" neni zadnym plesem, ale normalni tancovackou, jinak by celkove vsichni byli obleceni jinak.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    MOODYCAT: jeee já taky!:)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ETERNITY: Jaky statistiky? :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MADIETTA: Nic jako :)
    Ja to jen zminil, ovsem nekdy i pouhe konstatovani je mikroagresi, bo co :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLOWUP: No tak se ženám změnily tělesné proporce, a co jako? Když je žena štíhlá, záleží snad na tom, že nemá stejně vosí pas jako stejně štíhlá žena v 50. letech? No tak nemá, no.

    Ona se mimochodem změnila i mužská těla, když se člověk podívá na staré fotky, je to taky dost výrazný rozdíl.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MOODYCAT: Já v tanečních v mamčiných z maturáku. V době mé maturity mi už byly malé přes prsa a krátké :-).
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BLOWUP: já mám celkem jistotu a nejde o knedlík míň ale o to, že když dotyčna věděla , že potřebuje vlézt do šatů tak poslední jídlo měla večer den předtím a a co chybělo v dekoltu dohnala vycpávkami.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SOLEI: Jako, kdyz ti v pase chybi deset cisel tak to ani pradlem, ani tim ze si das o knedlik min nevyresis, ale klidne si to mysli :-D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MIST: Ja taky byla na maturaku ve stejnych satech jako mama :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam