• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLOWUP: Tobe je to ale hrozne u prdele, vid :)?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    JAJITA: Smolí 16 příspěvků, protože mu někdo napsal, že to vypadá blbě :D Jojo, není nad to být nad věcí.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    BLOWUP: Ale na nyx přece chodíme proto, abychom mohli z bezpečí svých sociálních bublin dát podle nálady kartáč komukoliv, kdo se tu trochu odhalil. Nyx má právo vědět náš (geniální) názor, když nás nikdo jinej neposlouchá.
    Nebo se pletu? :)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ...kritika je mu u řiti, ale furt to okecává :D
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BLOWUP: však bunda je na tom z celýho obrázku asi nej... ale taťkovský bříško+toto z toho dělaj taťku, co chce ukázat, že ještě i on umí bejt rebel... prostě takhle dohromady se mi to nelíbí,nehledě za smutnej příběh za bundou..



    ...ale tak aspoň je roztomilý vidět, jak se oblíká taťka, co má jasno v tom, že dneska choděj holky hnusně voblečený a jsou všechny do jedný voplácaný, protože se nesnažej líbit taťkovi v křiváku po dědovi...


    BLOWUP: proč by na to měl někdo aplikovat něco s příruček o módě? líbí/nelíbí/nelíbí protože prostě nestačí?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SARAJ: ja se u tebe nedivim myslim uz vubec nicemu :-) Hlavni je nechat si relevantne poradit, hm? :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MOODYCAT: Mozna az nekdy mentalne dospejes zjistis, ze existujou i homo sapiens kterym je ta kritika jaksi u riti :-) Vetsinou to potom dopada tak, ze takovy jako ty je pak nadsene kopirujou :o)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ACKO: Tak ja prave nad veci jaksi jsem, a jak spravne tusis, jiste i diky mymu veku :-)
    Delat si legraci z lidi ktery maj pocit ze i na tricko musi bejt predpis je jednim ze symptomu tohohle postoje :-) Imho lidi ktery si nekde prectou nejakou prirucku o oblikani a pak ji slepe aplikujou na vsechno co videj, i kdyz vubec nechapou co vlastne videj, byli uz odjakziva zdrojem zabavy. V urcitym veku je to normalni, chtej k necemu patrit, s necim se identifikovat a tak uzkostlive zkoumaj "cim to zabijes" :-)
    Moje ctrnactileta pubertacka tim travi cely hodiny - nataci hudebni videa a styling je samozrejme neco smrtelne vaznyho. V tomhle veku plnym nejistot je to imho normalni, u Saraj bych cekal ze uz z toho aspon teoreticky mohla vyrust :-)
    ACKO
    ACKO --- ---
    BLOWUP: stojí ti to zato, v tvým věku? Neměls by už být trochu nad věcí?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOODYCAT: “Ja konstruktivni kritiku prijimam, ale vy jste vsichni mimo.” za 3...2...1...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    lol. hodi fotku do vohozu a divi se, ze lidi resi vohoz.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    A tady, mile deti, vidime exemplar Homo sapiens sapiens, jenz neni schopen prijmout kritiku :).
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLOWUP: kdyz nemyslis, nezbyva, nez se obcas divit ,)

    BLOWUP: pokud ti v tomto prispevku prisly prehnane jen ty “trendy”, je cas na dnesni prvni kavu .)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DIVA: Tak ono uz pouzit ve vete kde mluvis o perfecto slovo "trend" je docela dobrej vyvar :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ASAFA: tak bat se nemusis, ale musis ji barevne sladit s menstruacnima vlozkama, pak je vsechno ok ;-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DIVA: Mea culpa, ja si u toho nemyslel vubec nic :-)
    Ale jasne, jsme na nyxu, mohlo me to napadnout. I kdyz... ne, diskutovat o tom jaky tricko a jakou barvu pasku (sic!) si oblict k perfecto? Ne, to by definitivne nenapadlo nikoho normalniho :-) Chystam se ted do Prahy, a program je jasnej: budu testovat provincialitu obyvatel tim, ze budu chodit v dzinach s hnedym paskem, rolakem a perfecto. Podam zpravu zda doslo k nejakym meritelnym reakcim :-)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    DIVA: ne, ale asi to udělám, docela mě to zajímá:))
    DIVA
    DIVA --- ---
    ASAFA: a fotis se v tom do auditka o svem aktualnim obleceni?
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    DIVA: já mám třeba své staré oblečení úplně nejradši a je mi úplně jedno jestli vyšlo z mody nebo co na to říká modní policie.
    DIVA
    DIVA --- ---
    ASAFA: ty trendy se taky meni tryskovym tempem vid, pradeda to nosil a byl in. Dneska aby clovek utracel za novou bundu, kdyz pritom tamta jeste drzi .(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam