• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LUSCHIWA
    LUSCHIWA --- ---
    JANNE: Ta halenka je bezkonkurenční!!! Perfektní :)! Co k ní máš?
    JANNE
    JANNE --- ---
    Pyžamo v práci :)

    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    středeční casual

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Jako chtela jsem si k tomu vzít jiny boty, než kecky...ale začalo jaro takže sem si sedrela nohy do masa a alternativa byly jen crocsy

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    VON_GILOTINE: COS, nyni ve slevach. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KEMENTARI: ty saty, jsou skvely. je naka sance prozradit odkud?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ACKO: to by musel nosi krivak naruby ;)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ACKO: Ze existuje kapela visaci zamek matne vim, ale to je tak vsechno :-)
    Liteho boje? My si tu jen tak uvolnene povidame :-)
    Z toho slova "krivak" se mi teda uplne kroutej nehty u nohou :)
    ACKO
    ACKO --- ---
    BLOWUP: Nechci ti do tvého lítého boje zasahovat, ale křivák a známka punku jsem pochopila jako žertovný odkaz na tu písničku Visacího zámku, To bys mohl znát z mládí v Čechách;-)
    GIO
    GIO --- ---
    KEMENTARI: boty jsou, pravda, k tomu COSu trochu nuda, ale oni to tam tak tez doporucuji.)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KEMENTARI: krása. jestli důchodce, tak skvěle oblečený :-)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Samozrejme jsem pres to na ven mela kozeny krivak. Boty vsak odhaluji, ze jsem spis duchodce nez rebel! :)

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    WRIGLEY: Genialni? Ach dekuji za ty kvetiny, to nemuselo byt ;-)
    Ale mozna jsi se diky memu postu prave priblizil velike pravde: kazdej je pouze sam sobe odpovednej za styl kterej nosi, bez ohledu na to co si o tom mysli kdokoli jinej :-) Je znamenim nejistoty kdyz pro pocit ze vse delas dobre potrebujes potvrzeni sve bubliny. A kdyz uz to potvrzeni spravnosti potrebujes, mel by sis uvedomit od koho jej ocekavas.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    BLOWUP: precti si jeste jednou svoji predposledni a pak posledni vetu. Genialni ;-D
    Zjevne bys mohl klidne nosit i mainstream beze strachu ze zodpovednosti za ty ostatni loosery, co si to koupili taky...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    WRIGLEY: Tak to chapes spatne, ja s punkem opravdu nic spolecnyho nemam. V nasi rodine odjakziva nebylo popularni hledat vymluvy v nejakejch vnejsich okolnostech, dokonce i tehdy kdy by pro to byl duvod :-) Ale samozrejme, nejsem zodpovednej za to ze si nejakej loser navlikne navlikne stejnou bundu ktera se libi i me :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BEEBLEBROX: mas sladenej pasek, to bude dobry :-)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    SARAJ: bundy? Kundy? :-D
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BEEBLEBROX: Za ty roky, co jsme se neviděli, ti nějak vyrostlo čelo O:-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    hehe, clovek si udela otocku Praha - Blava - Praha a porad se jedou bundy, krasa:) patek!
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Tak jak jsem slíbil jdu do toho a těším se na reakce:) nikdy jsem úplně nepřemýšlel co lidi můžou říkat na to jak jdu oblečený:D tak jsem zvedavej. Nový věci si kupuju málo, mám rad starý oblečení, pohodlný a takto nějak razim ven, OK, do města beru džíny :)
    Netušil bych ze někoho mohu urážet :D
    Elegantní věci nenosim, necejtim se v nich svůj, jsem sportak :))

    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LACROIX: Jak říkáš. Co bys taky jiného čekal od Stepního vlka...

    Ale abych ti opravdu odpověděl: Občas mám prostě zvrácenou chuť schytávat nekonečný příděl mínusů od zdejšího stáda a komentáře v ISM jsou k tomu ideální příležitostí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam