• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    AZA_
    AZA_ --- ---
    ATUARFIK: Dík za tip. Vypadá stejně jako ta Dorina od Trioly (už jsem objednala). Dám si to do záložek na příště :)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    AZA_: Doporučuju tuhle - mám z přesně stejných důvodů (velikost nula celá nula a mnoho párů kritických gymnaziálních očí), mám černou a tělovou a ač je to umělotina, je to momentálně moje nejoblíbenější. http://www.pradloskiny.cz/mariemeili?tabpage=15&taboffset=0&ts=1&epc=MMA15B2407+b
    AZA_
    AZA_ --- ---
    FUNTL: Mno... eshop mají pěknej. Do Prahy daleko...
    AZA_
    AZA_ --- ---
    LUCIASHECK: Jo, tu jsem taky objevila, ale potřebovala bych si ji vyzkoušet... Takže to risknu, objednám - a když tak vrátím.
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    JAKE_UP: mozkem?
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAKE_UP:
    Účelově:-)
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    JAKE_UP: Ahoj. Aha! Ahoj.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: na krajku bacha, aby nekousavá, měl bys pak podrážděná vajíčka. A pak by sis na ně sahal a oslepl bys.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA:
    MADIETTA:
    ACIDQA:
    SARAJ:
    MONOTYPEK:
    ANTICLOVEK: Ahoj všem! Díky za odpovědi. Mně ho doteď kupovala samozřejmě maminka, ale říkal jsem si, že v mých 33 už je čas se posunout dál. Takže se budu řídit barvou, množstvím krajky, aby mi ladilo k autu a aby moc nestálo. Jo a aby mělo kapsičku na pětikorunu. Díky!
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    AZA_: M&S?
    AZA_
    AZA_ --- ---
    KOUDY: Jak bych to řekla... nemůžu chodit bez podprsenky do práce, kde na mě denně čumí několik desítek puberťáků. :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AZA_: Je leto, vyser se na podprsenku..:)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    když už teda řešíte prádlo: kde mám koupit hladkou tělovou podprsenku bez kostic a molitanovejch kokosů v zanedbatelné velikosti (70-75 A/B) ?

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Ďáblice, ty se nezdáš!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: kupuju snad prádlo pro králíky nebo krtky?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Kterých vnitřností? Používáš králičí nebo i krtčí?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: Množstvím krajky, trhavostí v zápalu akce, nekousavostí, nikoli nutně v tomto pořadí. A čím ty?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: Postavením planet a výsledkem věštění z vnitřností.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: Barvou! (Je to stejný jako s autem.)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    JAKE_UP: ahoj, velikosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam