• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    GENEVIEVE: predbehlas me:)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    IDENTITY: je to dražší aliexpress :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    IDENTITY: me to neprislo
    AIJA
    AIJA --- ---
    IDENTITY:
    Kolegyně běžně objednávají a ještě nebyl problém. Ovšem ty sukně má už půlka Brna:-)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Někdo zkušenost s nákupem z postovnezdarma.cz?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Pro dnesek tricko s napisem

    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    Vohoz na lovení šroubů v kopřivách.

    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BLONDYNKA: Nepsala jsem, že moje právnička lépe někoho odrbala, to byl dotaz, jestli si to myslíš. Má to na konci otazník. Avšak měly bychom se odebrat do pošty, budeme-li probírat moji finanční situaci, případně do módního pekla, pokud chceme diskutovat o tvých punčochách.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MEANKITTY11: Přesně tak, nemůžeš posoudit. To, že tvoje právnička tvé exe lépe odrbala, ti ale na druhou stranu určitě ráda přiznám, já totiž mnohem raději směřuji v těchto věcech k dohodě.
    Na druhou stranu je dobré, že jsme si to po té dlouhé době vyjasnily a že ses tak krásně odkopala, protože tehdy jsi tvrdila, že odrbat chtěli oni tebe. Mně se to už tehdy úplně nezdálo, chápeš, dva rozvody a dvakrát za chudinku, kterou chce někdo okrást? Hm, hm :-D
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BLONDYNKA: Máš na mysli, že elegantně oblečená právnička je lépe odrbala? Nemohu posoudit, nehodlám experimentovat.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MEANKITTY11: vždyť se to dá vyfiltrovat. Padlo tam, že kolegům je někdy horko, v nadsázce. Nic víc, nic míň, a stále platí, co píšu i tady.
    S urážením jsi taky vedle, spíš mě pobavilo, že přítomnost síťovaných punčoch je v dnešní době pro někoho dostačující k tomu, aby dotyčnou označil za oblečenou jako kurvu. To spíš tebe značně urazilo, že jsem politovala tvé ex za srážku s tebou, viď.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BLONDYNKA:
    TESSS: Konverzace o síťovaných punčochách byla se mnou, a provokování kolegů se v tom z Blondýnčiny strany rozhodně mihlo. Blondýnku tehdy urazilo, že bych preferovala právničku oděnou jako právničku.
    MUZA
    MUZA --- ---
    DRAGON: to bych se ovsem sla zabit... Jedna takova zkusenost bohate stacila! Openspace a v nem 25 nanynek...
    EULE
    EULE --- ---
    DRAGON: Ja makam se 12 zenskyma a na chodbe jeste velmi vystredni primar patologie. Ten vyda za mnoho domacich zviratek a netopyra k tomu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AIJA: jako omluvu ti sem hodím tip na vohoz z jedné výlohy :)

    AIJA
    AIJA --- ---
    DRAGON:
    Nojo, vyšel jsi z toho jako závistivej dietář:-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AIJA: jáj, to sem tomu dal :))
    AIJA
    AIJA --- ---
    DRAGON:
    Aha, já to pochopila tak, že dvacet chlapů i křeček furt žerou:-D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AIJA: já sem se asi blbě vyjádřil, za což se omlouvám. Ten nenažranej křeček je jeden můj kolega :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    DRAGON:
    Tak to máš ještě dobrý. Křeček je v klaci, ale čivava by byla kdekoliv volně ložená, hrozil by jí exitus:-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    TESSS: K soudu v síťovaných punčochách nechodím, u soudu se ostatně nesetkávám ani s kolegy, tam se spíš člověk setkává s protistranou a soudcem a soudce si nasrat nechceš.
    A nevím nic o tom, že bych někdy psala "záměrně provokativně", já prostě někdy síťované punčochy nosím, protože se mi líbí a k něčemu se hodí. Jsou určitě i lidi, kteří to nesnesou a asi by mě rádi upálili, takoví budou na světě vždycky. Ale u mě v práci to nikdy nikomu nevadilo, naopak, a kdyby se někdy stalo, že by opravdu klient/spolupracovník vážně řekl, že mu to vadí a není mu to příjemné, tak bych si je nebrala. Skutečně nepovažuju za vhodné záměrně dráždit lidi, s kterými pracuju, to bychom to daleko nedotáhli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam