• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    JAKE_UP: Koňská hlava. Ale to nikoho nezajímá narozdíl od těch špinavejch tenisek!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    JAKE_UP: Slusi;)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    JAKE_UP: Máš pěkně zaprasený kecky a maskuješ to kýblem, co? :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAKE_UP:
    A ten kýbl?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    King of Cool. A Steve McQueen.

    Commercial Photography
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    IDENTITY: Inak z Ali... Obcas to dojde, obcas nie. Ked im napises, poslu novu objednavku a pride ti to dvakrat :). A kvalita je proste cina. Ak sa ti tam pacia saty, tak kolegyna si objednala nejake fake rerto saty a boli tak o 2 velkosti mensie, namiesto Mka to bolo na malu holku.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Ok, já jsem na Aliexpresu zatím nic nekupovala, takže zkušenost nemám. Tím víc děkuju za vaše.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    IDENTITY: tak ich skus najst na Aliexprese... je to super business plan. prelozit Ali do cestiny a vynasobit ceny dvoma.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ETERNITY: Tak mně nejde o "zadarmo", ale o spolehlivost. Našla jsem tam docela zajímavý věci, ale nechci si naběhnout.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    GENEVIEVE: predbehlas me:)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Clovek by byl blbec, kdyby si myslel, ze je neco nekde zadarmo....
    https://www.aliexpress.com/...04cf-4ecb-44e9-a98c-39f8a3d9356d&transAbTest=ae803_2&priceBeautifyAB=0

    Taneční střevíce - různé varianty | PoštovnéZDARMA.cz
    https://postovnezdarma.cz/tanecni-strevice-ruzne-varianty
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    IDENTITY: je to dražší aliexpress :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    IDENTITY: me to neprislo
    AIJA
    AIJA --- ---
    IDENTITY:
    Kolegyně běžně objednávají a ještě nebyl problém. Ovšem ty sukně má už půlka Brna:-)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Někdo zkušenost s nákupem z postovnezdarma.cz?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Pro dnesek tricko s napisem

    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    Vohoz na lovení šroubů v kopřivách.

    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BLONDYNKA: Nepsala jsem, že moje právnička lépe někoho odrbala, to byl dotaz, jestli si to myslíš. Má to na konci otazník. Avšak měly bychom se odebrat do pošty, budeme-li probírat moji finanční situaci, případně do módního pekla, pokud chceme diskutovat o tvých punčochách.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MEANKITTY11: Přesně tak, nemůžeš posoudit. To, že tvoje právnička tvé exe lépe odrbala, ti ale na druhou stranu určitě ráda přiznám, já totiž mnohem raději směřuji v těchto věcech k dohodě.
    Na druhou stranu je dobré, že jsme si to po té dlouhé době vyjasnily a že ses tak krásně odkopala, protože tehdy jsi tvrdila, že odrbat chtěli oni tebe. Mně se to už tehdy úplně nezdálo, chápeš, dva rozvody a dvakrát za chudinku, kterou chce někdo okrást? Hm, hm :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam