• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: pro změnu můžeš dát šedou, ale za mě černá je dobrá;-) a fakt jsem si nevšimla, že by kvůli barvě vypadaly všechny ženské stejně
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Takže idealní je chodit v černý. Ok, píšu si. Taky jsem měla tohle období. Ve skříni sedm černých triček, černý kalhoty, černou sukni, leginy.
    Asi se k tomu vrátím. Proč riskovat, že jo ;).
    Evidentně se tím nedá nic zkazit. Tak jo, budeme všecky vypadat jako sicilské vdovy. Pak ale zkuste někdo něco říct...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    OXIS: Kupovala jsem v Holešovicích, ale bude to https://m.fler.cz/fundaluka
    OXIS
    OXIS --- ---
    OXIS: asi ne, čtverec asi na šaty nedělala. Ale střih mi přišel povědomej :)
    OXIS
    OXIS --- ---
    ILLUZE: prostřední jsou od design empathy?
    FLOE
    FLOE --- ---
    STEPNI_VLK: Kez by takhle dneska usedly maminy opravdu vypadaly. :D
    KOSMOKOSMO
    KOSMOKOSMO --- ---
    STEPNI_VLK: neni to krasny ? Kazda zena ma mnoho tvari a vsecky jsou pravdive.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ILLUZE: A pro mě je jasným vítězem třetí z těch tří variant. Když to hodně (pocitově) zjednoduším, tak na první fotce vidím stylem usedlou maminu, na druhé rozevlátou puberťačku a na třetí pak princeznu, dámu a parádní kost v jednom. Škoda jen, že ti k tomu chybí obutí.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Jak jsme tu nedávno probírali oblíbenou barvu... tento týden... vítěz asi jasný ,-)

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Rano vcera bylo tri stupne v osm hodin. V devet se to vylepsilo na osm. V jedenact na deset. Kolem obeda uz dvanact a odpoledne zima. Sorry za ot, ale celou dobu sem musela poskakovat po zahrade, takze sem to sledovala dost litostive a krome obeda mi byla..zima. Co bych dala za teple zimni obleceni. Konec hlaseni.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ACIDQA: vsak jasny, pointa zustava. sry sem z vyhraty prahy, nerozeznam pet od deseti
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: na ebayi najdeš plno i letních rukaviček.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    já se dycky těším, kdy už není blbý si ty rukavičky vzít. protože jsem před lety přestala kupovat pletený, ale jen poctivý kožený, hezký. a k trenčkotu a kabátu to vypadá elegantněji. kolikrát bych měla nějaké i na léto k šatům, ale to se ne moc dobře dneska shání
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Měla jsem jet šalinou a gumové rukavice mám v blbé barvě.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    VON_GILOTINE: dneska jsem v těch deseti ráno škrábala okna na autě.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    VON_GILOTINE: deset by bylo dobrych. U nas vcera rano bylo minus.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    to je tak kdyz je tri tejdny dvacet pet a najednou je deset. cloveku prijde ze je zima. que sorpresa
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BLONDYNKA: dnes ráno jsem si na madlo kočáru nasazovala chránič na ruce. A nebyla jsem jediná.
    Myslím, že se o první místo děliš ještě minimálně se mnou.
    BRIOSO
    BRIOSO --- ---
    Já jsem si teda rukavice dneska ráno po cestě do práce vzala a byla jsem ráda. Byla kosa.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    STEPNI_VLK: nemusi byt tak zle, treba klaviristi taky nosi rukavice uz v teplotach, kdy delny lid poti dlane ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam