• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: tak na uceni vytvarky muzu v nadsazce prijit v kombineze duhoveho jednorozce. Spis mimo praci, ze jo ;) no aspon uz vim, co nosit, aby se to muzum libilo, cernou :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: mna ja na, na uceni vytvarky bych se taky vic odvazala, ale on ten kancl ma svoje limity.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: ne v pohode, ja mam velkou cast satniku v cerne a tmave modre barve, nemusis mi vysvetlovat, ze se to da kombinovat s doplnky atd. V pohode, budeme vsichni chodit v cerne a tmavemodre, je to elegantni :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: prehanis, jaj mam do prace taky prevahu cernych, sedivych a tmave modrych satu..jde to dobre kombinovat, vypada to elegantne a muzes k tomu mit vyrazne doplnky / od sperku, bot, kabelek, satku, sal...po kabaty a saka. Ty naopak nemam v jedinem cernem vydani / mimo cerneho psanicka.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ACKO: šedivou jsem na sobě snad v životě neměla :D a ani mě neláká. A když myslíš... Budeme jako v Itálii no. Všechny v černé, protože je elegantní. Tak na zimu to bude fajn praktické a černou se fakt nedá nic zkazit.
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: pro změnu můžeš dát šedou, ale za mě černá je dobrá;-) a fakt jsem si nevšimla, že by kvůli barvě vypadaly všechny ženské stejně
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Takže idealní je chodit v černý. Ok, píšu si. Taky jsem měla tohle období. Ve skříni sedm černých triček, černý kalhoty, černou sukni, leginy.
    Asi se k tomu vrátím. Proč riskovat, že jo ;).
    Evidentně se tím nedá nic zkazit. Tak jo, budeme všecky vypadat jako sicilské vdovy. Pak ale zkuste někdo něco říct...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    OXIS: Kupovala jsem v Holešovicích, ale bude to https://m.fler.cz/fundaluka
    OXIS
    OXIS --- ---
    OXIS: asi ne, čtverec asi na šaty nedělala. Ale střih mi přišel povědomej :)
    OXIS
    OXIS --- ---
    ILLUZE: prostřední jsou od design empathy?
    FLOE
    FLOE --- ---
    STEPNI_VLK: Kez by takhle dneska usedly maminy opravdu vypadaly. :D
    KOSMOKOSMO
    KOSMOKOSMO --- ---
    STEPNI_VLK: neni to krasny ? Kazda zena ma mnoho tvari a vsecky jsou pravdive.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ILLUZE: A pro mě je jasným vítězem třetí z těch tří variant. Když to hodně (pocitově) zjednoduším, tak na první fotce vidím stylem usedlou maminu, na druhé rozevlátou puberťačku a na třetí pak princeznu, dámu a parádní kost v jednom. Škoda jen, že ti k tomu chybí obutí.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Jak jsme tu nedávno probírali oblíbenou barvu... tento týden... vítěz asi jasný ,-)

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Rano vcera bylo tri stupne v osm hodin. V devet se to vylepsilo na osm. V jedenact na deset. Kolem obeda uz dvanact a odpoledne zima. Sorry za ot, ale celou dobu sem musela poskakovat po zahrade, takze sem to sledovala dost litostive a krome obeda mi byla..zima. Co bych dala za teple zimni obleceni. Konec hlaseni.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ACIDQA: vsak jasny, pointa zustava. sry sem z vyhraty prahy, nerozeznam pet od deseti
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: na ebayi najdeš plno i letních rukaviček.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    já se dycky těším, kdy už není blbý si ty rukavičky vzít. protože jsem před lety přestala kupovat pletený, ale jen poctivý kožený, hezký. a k trenčkotu a kabátu to vypadá elegantněji. kolikrát bych měla nějaké i na léto k šatům, ale to se ne moc dobře dneska shání
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Měla jsem jet šalinou a gumové rukavice mám v blbé barvě.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    VON_GILOTINE: dneska jsem v těch deseti ráno škrábala okna na autě.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    VON_GILOTINE: deset by bylo dobrych. U nas vcera rano bylo minus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam