• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Vyberte si z toho, co chcete. Faktem je, ze posledni dobou sem staci dat fotku v cernych satech obtahlych a uspech je zarucen. A jak jsem rekla, nebyla to pouze illuze, jede to tu delsi dobu. Vsichni v cerne. Ok.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GRANTORINO: Fakt bych to tak neprožívala ,-)
    Prostě se musím díky své profesi upozaďovat, což je vzhledem k mým proporcím docela umění, pokud se tedy nechci halit do pytlů a přestat se líčit.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Jestli to cele neni jen iluze.
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    NAVARA: Mne se zas o dost vic libi druha :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIASHECK: ne černost, ale opisující těsnost - třetí Illuze vypadá o dost lépe, než druhá :)
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: hele asi spíš pochválili, jak dotyčná vypadá, ta černá v tom hrála malou roli.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUCIASHECK: no mozna si to prehlidla, ale dvacet pet lidi ti to pochvalilo :) a nejen outfit
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GRANTORINO: Ehm, jses si jista, ze zrovna Luciaskuv cerny outfit tu byl pochvalen? :-D

    A vubec, neni to na dnesek, je to z tydne, ale ted budu nejmene mesic nosit prevazne pyzamo, tak jedna pracovni :-P

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GRANTORINO: A co tě tak sere na černé?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    To nebylo na iluzi konkretne, posledni dobou je tu tak 90% pochvaleneho obleceni proste cerne, illuze, luciasek, moodycat, nei....
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GRANTORINO: proč si to bereš tak osobně, prosímtě? ILLUZI někdo pochválí černý outfity a ty si z toho vybereš, že máš nosit jenom černou?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: tak Illuze nahazovalo obleceni do prace, ze.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: tak na uceni vytvarky muzu v nadsazce prijit v kombineze duhoveho jednorozce. Spis mimo praci, ze jo ;) no aspon uz vim, co nosit, aby se to muzum libilo, cernou :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: mna ja na, na uceni vytvarky bych se taky vic odvazala, ale on ten kancl ma svoje limity.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: ne v pohode, ja mam velkou cast satniku v cerne a tmave modre barve, nemusis mi vysvetlovat, ze se to da kombinovat s doplnky atd. V pohode, budeme vsichni chodit v cerne a tmavemodre, je to elegantni :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GRANTORINO: prehanis, jaj mam do prace taky prevahu cernych, sedivych a tmave modrych satu..jde to dobre kombinovat, vypada to elegantne a muzes k tomu mit vyrazne doplnky / od sperku, bot, kabelek, satku, sal...po kabaty a saka. Ty naopak nemam v jedinem cernem vydani / mimo cerneho psanicka.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ACKO: šedivou jsem na sobě snad v životě neměla :D a ani mě neláká. A když myslíš... Budeme jako v Itálii no. Všechny v černé, protože je elegantní. Tak na zimu to bude fajn praktické a černou se fakt nedá nic zkazit.
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: pro změnu můžeš dát šedou, ale za mě černá je dobrá;-) a fakt jsem si nevšimla, že by kvůli barvě vypadaly všechny ženské stejně
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Takže idealní je chodit v černý. Ok, píšu si. Taky jsem měla tohle období. Ve skříni sedm černých triček, černý kalhoty, černou sukni, leginy.
    Asi se k tomu vrátím. Proč riskovat, že jo ;).
    Evidentně se tím nedá nic zkazit. Tak jo, budeme všecky vypadat jako sicilské vdovy. Pak ale zkuste někdo něco říct...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    OXIS: Kupovala jsem v Holešovicích, ale bude to https://m.fler.cz/fundaluka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam