• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KLI: NEXT, ale už několik let starý.
    KLI
    KLI --- ---
    MADIETTA: odkud kabát, je nádherný
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Vcera

    dnes.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Kongresy podruhe. Ne v cerne!

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DEB: kouzlo!
    DEB
    DEB --- ---
    a vlasy dobarveny:)))
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MADIETTA: Kabát je BOŽÍ!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Osvětlení v mojí předsíni je tristní, nicméně kabát je fialový a džíny tmavě modré.

    DEB
    DEB --- ---
    MONOTYPEK: levi's skateboard Chinos?
    FLOWEEN
    FLOWEEN --- ---
    Tajně doufám, že absence výstřihu a vysoký boty vynahrazují to, jak proklatě jsou ty šaty do práce krátký:D (šev je rovný, blbě stojím)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Tak zoot hlavně špatně označoval dámské velikosti. Z podivných důvodů na půlku věcí narazil svoje značení a tabulku míval pro pár značek zvlášť a zbytek jednu společnou. Pokud jsem na stránkách značky našla jejich tabulku, šlo to, pokud jsem se řídila zootem, tak nešlo.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    JAKE_UP: Le premere? Jo byl, zkoušel chinos. Přes stehna ok, v pase volný :( pod litr bych je asi vzal. Za 2ku ne e
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MONOTYPEK: U Lohniskýho byls?
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    LUCIASHECK: Bohužel :( byl jsem, co líbilo, nebylo :(
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MONOTYPEK: van graaf a peek&cloppenburg se neosvedcily? V obojim byvaji k sehnani celkem konzervativni strihy v dobre kvalite i s pridanym nejakym "smrncem"
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Poradíte?

    Hledám na sebe kalhoty (na ven, klub, rande...), ne jeans, ne manšestr, ne slim (ten střih s mými svaly nefunguje :)), ale ani ne pytle.

    Měřím 190, pas mám 104. Velikosti jak kde.. U Blažka 58-60, jinde 36-38.

    Už mi dochází nápady kam v Praze jít
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Svoboda a Kaše už to neprodávaj?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KOUDY: Ten tradiční balast okolo nekomentuju, ale s tou kvalitou souhlasím. Cokoliv mám z US od AF, Hollister nebo třeba i Ralph Lauren, tak to všechno drží jak helvétská víra.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    a minusek nemas odemne btw! :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CMLKA: Prosimte nenaskakuj hned :D..Kdyby je zoot pred lety prodaval..tak si je tam rad koupim stejne jako ty jack and jones veci..To ze je ted prodava nejaky about you ktery ma na fcb snad 1000 spatnejch referenci je mi jedno zejo..To je jak kdybys mi rekla ze Holister zacala prodavat zena babise a pak se divila ze si to od ni nehodlam koupit a radsi si pro to zajedu nekam do nemecka/NY..kamkoliv proste..:)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KOUDY: ?? Tak proč píšeš, že Zoot tyhle značky bohužel neprodává, když si zaletíš do NY a děkujeme, žes nám řekl, kde všude si mohl bejt :).....tvl jo vlastně NYX a Koudy (my bad!!)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam