• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Do frasa, takovou jsem mela radost z noveho sekacoveho ulovku (takovy skvost, uplne nove). A ted mam utrum, vazim 81kg.

    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    DEB: To mi pripomina ty prosteradla, co nosej kluci od hare krishna.
    ELIS
    ELIS --- ---
    A já nosím legíny. To žlutý je sako, ale na pohovor bych tak nešla.
    DEB
    DEB --- ---
    do prace

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: já taky.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ACIDQA: Ja to ctu nahaty a s penisem v ruce.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ACIDQA: mam na sobe jen kalhoty, co mam zaskrtnout?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Tohle vsecko pisete nahaty nebo aspon mate na sobe nakej vohoz ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VON_GILOTINE: pokud lidskou chybou myslíš to, že na pohovor příjde v leginách, tak ano, je to hezký.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    to je tak hezky, hrat si na lidskost v korporatu a pak kdyz tam prijde nekdo s lidskou chybou, tak ho z pozice korporatni kapitaloetiky odsoudit. go, figure.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Já jsem od 15 do 25 poslouchala, že nemám tolik jíst, od třiceti poslouchám, že se mám konečně najíst. A pořád mám někde vzadu v hlavě tak trochu dojem, že bych měla mírně zhubnout, protože to traumátko být při těle v pubertě a v době, kdy všechny holky byly štíhlé, to se nevymaže nikdy. Ale člověk musí zapojit rozum a srovnat si to.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ETERNITY: proc bych si mel dat facku? probehlo tady par vzkazu, anketa napovedela velmi dobre, nevidim duvod, proc se za neco trestat, sama si dej facku :P
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MADIETTA: Tak to vnímám taky. Jsem prostě tlustá, i když mám zrovna 70, nebo 60. V tom druhým čísle se jenom prostě cejtim pohyblivější.. (momentálně v nedohlednu :D).

    Komentáře jsem taky poslouchala ze všech stran. Snad jednou dospěju k tomu, že si budu oblíkat co chci a na ty bubáky v hlavě se vy*eru :). Je fakt, že některým tlustým holkám závidím jejich sebevědomí - posledně jsem viděla holku cca 30, prasátkově růžový úpletový šaty s dlouhým rukávem, na zem, volný, ale ukázaly všechno, měla asi sto kilo a úsměv na tváři.

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KAIAFOX: dík, náčelníku. Je mi úplně fuk, že podle nějakých tabulek je to tzv. "mírná nadváha", protože v dnešní době nic takovýho neexistuje, člověk je buď hubenej nebo tlustej, není nic mezi tím. Tedy myslím z hlediska toho, jak naše společnost nazírá ženské tělo. Z tohohle hlediska je úplně fuk, jestli mám 70 nebo 120 kilo, spadám do stejné škatulky. Což je i odpověď na RUZOVYKOLOUSEK - s těma dvěma holkama bysme na tom byly všechny úplně stejně.

    Vím to o sobě, nemaluju si žádný iluze, ostatně poznámky zejména mužské populace mi na to nedovolí zapomenout, akorát mi to nezabrání v tom se snažit hezky oblíkat bez ohledu na sádlo, bo jsem marnivá parádnice. :P
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    KOUDY: Jak jsi to popsal, tak mam uplnou chut si to obliknout.) Obzvlast pri vzpomince na dnesni dopoledni pocasi.
    SITH
    SITH --- ---
    ETERNITY: zítra je pátek. Já bych počkal
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    ETERNITY: No... mozna vlastne ne, uzavirat tema je prilis brzy, dokud tu neni Blowup s clankem v nemcine:)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ja bych to uzavrela timto clankem http://phillysportstc.com/are-leggings-considered-business-casual/
    a Dragon si da facku, protoze tenhle flame proste musel cekat!
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Kuš!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Pokud se tak cítíš, je to úplně v pořádku a může ti být úplně u zadele, jestli to říkáš před někým objektivně tlustým. Je to tvůj pocit ve tvém těle, nic víc, nic míň.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam