• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MORGAIN: to nepochybne, nicmene v tomhle je prave ten muj (proboha, kolikrat to budu jeste psat?:D ) argument, ze zkratka kdyz jdes na pohovor do korporatu na kancelarskou pozici, jakoukoliv, tak bys mela prijit slusne oblecena, coz jaksi legins nejsou. Ano, pak neni problem, kdyz v tom jdou do prace, ale na pohovor ne.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    DRAGON: Tak ono to není jen o skladníkách, ale i kancelářských krysách. Jako že vezmu-li to kol a kolem, tak člověk, co řeší logistiku nebo helplinku taky nepotká zákazníka a celý den sedí v kanceláři, tak je otázkou, jestli jsou nějaké zběsilé požadavky na dress code vůbec smysluplný...
    Osobně mi legíny nevadí na žádné velikosti, pokud pod nimi neprosvítá prádlo případně hygienické pomůcky. A nevidím velký rozdíl mezi skinny stretch džínama, džegínama, a legínama... vlastně mi to přijde všechno stejný a přidělování těhle názvů naprosto random.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MORGAIN: tohle uz sem niz vysvetloval, ze mi o skladniky etc nejde.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ELIS: ty jsou pekny, odkud je mas pls?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    DRAGON: Za mě záleží na jakou pozici. Překvapilo by mě to u právničky, ředitelky nebo manažerské funkce, úplně v klidu by mi to přišlo u doručovatelky nebo paní za přepážkou, ze který veřejnost nevidí nic.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    FRANCINE: nic není ztraceno, nezoufej, stačí zhubnout 6 kg a tradá...
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    DEB: Líbí se mi to. Mám ráda zvláštní kombinace. Lidi, co je nosí první, ne až to nosí všichni a je to všeobecným vkusen povolené.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Do frasa, takovou jsem mela radost z noveho sekacoveho ulovku (takovy skvost, uplne nove). A ted mam utrum, vazim 81kg.

    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    DEB: To mi pripomina ty prosteradla, co nosej kluci od hare krishna.
    ELIS
    ELIS --- ---
    A já nosím legíny. To žlutý je sako, ale na pohovor bych tak nešla.
    DEB
    DEB --- ---
    do prace

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: já taky.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ACIDQA: Ja to ctu nahaty a s penisem v ruce.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ACIDQA: mam na sobe jen kalhoty, co mam zaskrtnout?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Tohle vsecko pisete nahaty nebo aspon mate na sobe nakej vohoz ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VON_GILOTINE: pokud lidskou chybou myslíš to, že na pohovor příjde v leginách, tak ano, je to hezký.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    to je tak hezky, hrat si na lidskost v korporatu a pak kdyz tam prijde nekdo s lidskou chybou, tak ho z pozice korporatni kapitaloetiky odsoudit. go, figure.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Já jsem od 15 do 25 poslouchala, že nemám tolik jíst, od třiceti poslouchám, že se mám konečně najíst. A pořád mám někde vzadu v hlavě tak trochu dojem, že bych měla mírně zhubnout, protože to traumátko být při těle v pubertě a v době, kdy všechny holky byly štíhlé, to se nevymaže nikdy. Ale člověk musí zapojit rozum a srovnat si to.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ETERNITY: proc bych si mel dat facku? probehlo tady par vzkazu, anketa napovedela velmi dobre, nevidim duvod, proc se za neco trestat, sama si dej facku :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam