• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    JIMX: Pracuju :D
    JIMX
    JIMX --- ---
    DR_NIKITA: co děláš na Nový scéně? :-)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DR_NIKITA: Trochu Floeovatíš ;).
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    RUDRA77: fool
    RUDRA77
    RUDRA77 --- ---
    DR_NIKITA: super triko .)
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    DEB: to mě baví!
    ELIS
    ELIS --- ---
    CMLKA: Gate, ale už od loňska.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KOUDY: dala jsem ti plus za tu kabelku v pravé ruce.
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    z práce rovnou na zahrádku :)

    AETHER
    AETHER --- ---
    Páteček.

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PALEONTOLOG: he tak na MŽP si vybavuju, že většina zaměstnanců kromě fondů a protokolu chodila v rejoickach a sandalech :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PALEONTOLOG: a proto mě furt vyhazujou od ZOZ! Já kráva chodím v šatech.
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    DEB: bozi boty, odkud?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SAT_ANN: džíny a tričko se stojáčkem je v naší profesí dostačující i na konferenci :) ke zkouškám na VŠ i na zkoušku u odborné způsobilosti od MŽP. Prostě jiný měřítka a v obleku vypadá geolog nadmíru podezřele, pokud není rektorem nebo děkanem.
    Zacalas řešit legíny a džíny, už se to dost staví do strany, řekl bych.

    ILLUZE: vždyť stací personalistu neudusit a odborníka překvapit rozhledem.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SAT_ANN: Ano, píší.
    A ano, nadále registrujeme stav bot, hodinky, střih obleku u obchodníků a konzultantských rolí.
    Nadále mne uvádí do rozpaků pohled na piersing v pupíku, který je vidět přes horní výstřih trička / halenky u kandidátky ucházející se o pozici recepční, natož HR.

    Každopádně vede klasika - sice geniální programátor, ale smrdící tak, že jsem po 2 dnech větrání saka po hodinovém pobytu v místnosti s tímto člověkem nakonec sako odnesla do čistírny.
    A nebo paní, co vypadala na fotce jako krásná mladá žena (proto pozvána nebyla - kvůli praxi, u níž se pár věcí provalilo jinak) a dorazila paní o cca 30 kg těžší, se spoustou bradavic všude a rasistickým tetováním i na prstech rukou.
    Letos kandidát, u kterého jsem se modlila, aby proboha opět nezvedl ruku a nedýchal mým směrem - sice v čistém a značkovém oblečení, ale do sprchy trefil asi naposled o Vánocích.

    Bosé kandidáty bereme již jako milé rozptýlení.
    Cokoliv, jen když je možné v místnosti s daným člověkem dýchat (on ten těžký parfém umí s člověkem také echt zamávat).
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    PALEONTOLOG: Myslim ze vetsina lidi vidi rozdil mezi situaci “jdu na pohovor kde se chci predvest” a “jdu do prace do kanclu mezi kolegy, kde vim jaky jsou pravidla”.
    A podle toho zvoli odev.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    PALEONTOLOG: Sice nejsem personalista, ale co vim tak personalista v tomhle hlavni slovo nema. Tyhle veci myslim pak posuzuje hlavne manazer, jestli mu ten clovek sedi.
    Personalista casto jen sepise co ma sepsat a preda manazerovi na posouzeni. Docela by mne zajimalo jestli se pisou i poznamky na dresscode a jak.
    Je tu nejakej personalista?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam