• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MIORIEL: Nemůžešsi někde půjčit? Slusely by ti, máš pás a štíhlé pěkné nohy, tenhle oděv z tebe dělá tlustou osobu a není to podle mě na patřičné výši.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MIORIEL: Taky hlasuju za jiný vršek. Tohle triko je jiný styl. Líbilo by se třeba něco zlatavého upnutého, aby to bylo kontrastní a vynikla ta sukně. Nebo klidně černého upnutého, a k tomu nějaký výrazný šperk ladící k těm botám.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    BLONDYNKA: pouzdrovky mi nesedi:-/ bohuzel
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MIORIEL: říkala jsi, že pouzdrovky...? Tohle je imho blbý.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    NEI: jo, taky z toho nejsem nejak odvarena, ale nejak nemam kapacitu to ladit...mozna do ct potkam neco jineho:) rikam si, ze by se hodilo neco jednoducheho a upnuteho...ja proste nevim uz:)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    NEI: asi nakonec to dopadne takto. Proste cerna se zlatavymi doplnky...na hlave udelam vlny a pecu na to

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: dokud nebude vypínat klimu... :)
    DEB
    DEB --- ---
    MART1NKA: ten tady rozjizdis ty drahousku
    KOUDY: diky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DEB: Dobrej korporatni dresscode!
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MART1NKA: jeste jsi zapomnela na me :-)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    dnes je piatok?
    jedna sa pyta, kde kupi crocs a dostane vynadane
    druha dostane od miestnych hubendir radu, ze ma spevnit
    tretia sem pride rozjet flejm o postavenych bradavkach
    este tu chyba navsteva zo Svajciarska s dobrou radou a bude to kompletne.
    DEB
    DEB --- ---
    do prace, nevim, potrebuju neco zpevnit?



    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    BLONDYNKA: O dokonalosti se tady bavis jen ty. Ja to slovo nepouzila a ani si ho do pusy neberu))).
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Prdlajs. Ty hlavně potřebuješ probrat z toho svého životního pocitu, že každý, kdo tě zkritizuje a dehonestuje, má pravdu. Protože nemá.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: šišmarjá, zas to nepřeháněj, dyť má pravdu, mám tlustý ruce, ostatně jako všechno, akorát jsem se snažila říct, že jsou sice tlustý, ale ne "povadlý", ačkoliv ono je to ve výsledku asi jedno. Nepotřebuju advokáta a hlavně nepotřebuju další dvoudenní flejm na téma mých tlustých rukou. ;-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GEY_KO: Madiettě na fotce nic nevisí a netřese se. Pouze nemá vyrýsované svaly a má buclatou kůži. Ty se jí vysmíváš (prd mě zajímají tvoje kecy o tom, jak si ji nedobíráš, blabla). Sama máš značně povadlá záda, takže si zameť před vlastním prahem. Každý máme jiné silné a slabé stránky, někdo ty paže, někdo záda, někdo zadek. Ale ty ohrnuješ nos jak arogantní kráva, ačkoli to sama u sebe dokonalé fakt nemáš.
    DENNA_RAVEN
    DENNA_RAVEN --- ---
    MIDORI: Smichov, maj tam pobocku.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GEY_KO: když tak koukám na tvé fotky, máš s povadlou kůží evidentně zkušenost. Tvůj výsměch jaksi není na místě.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KRKA: Je
    KRKA
    KRKA --- ---
    Mám pocit, ze Midori se ptala na obchod, kde mají velký výběr Crocsu, ne zda se někomu líbí či nelíbí tato značka. Nerozumím tomu.

    Každopádně primo jejich obchod je na Cernaku, býval i na Chodově, ale to si nejsem stopro jistá zda tam ještě je
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam