• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    VERU_HUS: ta barva je svetlejsi (https://www.spartoo.cz/Casual-Attitude-IMOPOL-x6795690.php) , kalhoty tmave modre. Ja jak mam tmavou chodbu a bile svetlo, tak to nikdy nevyfoti uplne presne :)
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    VYWERN: --- --- 16:46:49 1.7.2019
    Co ty boty.))?
    Ta barva mi ke zbytku ohozu moc neladi,ale
    s jinou barvou botu fakt styl na pohodu
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    O víkendu svatba kamarádů, 28°C ve stínu, vzal jsem to na pohodu.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    narozeninové lakýrky šly dnes do světa

    (zbytek obyč panské bílé tričko s malou kresbou od Dana Perjovschiho)

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GRANTORINO: Nohy se doladi.. líbí se mi tvůj vkus :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Letní verze, myslim ze jsem někam šla posedět.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    na party... čas opálit si nohy lol, nechapu, jak se tohle povedlo XD

    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    VON_GILOTINE: Vypadáš trochu jako Pavel Vyhnánek :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    umírej víc
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    na pracovní odpolední akci v těchto horkách...
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Ciao ze zachodku a jak se na nyxu rika, Je tam!

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DENISE: "Já jsem malá, prsatá a štíhlá."

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DENISE: Je pravda, že tie šaty, čo máš na fotke by mi slušali určite, mal som ich vyhliadnuté v čiernej, ale prekaučovala som veľkosť. Ale tie sú jedny z tých málo, čo majú zvýraznený pás.
    DENISE
    DENISE --- ---
    MART1NKA: Já jsem malá, prsatá a štíhlá, nemám problém se tam oblect. Je pravda, ze rada nosím pytloidní oblečení, které asi tak atraktivní není, ale cítím se v tom dobře.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    GEISHA: za panskou kolekci musim souhlasit, ke vsemu se jejich trika vzdy extremne srazi :)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MART1NKA: na tom neco bude-vetsi slecny s neprilis velkym poprsim, tem cos ve slusel (co jsem mela moznost pozorovat)...ale imho jsou ty cos-strihy hodne o zvyku..a v cem se kdo citi (opticky mi treba prisly ty jejich kousky na kamaradkach supr, ale ty holky se v tom necitily)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MART1NKA: prazsky cos neznam :) ale je fakt, ze jako odnoz hm budou mit stopro trochu jine nabidky v ruznych stores.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    PROMETHEA: Ja som štíhla prsatá a na mňa to fakt nie je. Alebo to čo je, tak už nie je veľkosť, pretože to je jeden z tých málo všeobecne nositeľných kúskov.
    Pokiaľ má niektorá veľkosť, ktorú ešte vyrábajú, dajme tomu 42 a nie je úplne hubená, ale nemá veľké prsia vzhľadom na svoju postavu, tak sa tam asi oblečie. Nie je to úplne tak o veľkosti ako o tvare postavy.
    Bola som tam v sobotu prehrabať zľavy a všetko sa od bradaviek dole rozširovalo, to zo mňa urobí tehotnú behom pár sekúnd. Tie 2-3 šaty projmuté v pase s dobrým materiálom boli už len vo veľkosti 44. Bez zľavy mi to príde drahé, to už siahnem po lokálnom dizajnérovi. Proste ja a pražský COS nie sme kamaráti :).
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GEISHA: hele, jsem sama prekvapena, ale zatim vidim opak. Kolegyne v praci - vekove 35-50let, normalni, prdelate a kozate baby - vypadaji fakt dobre. Nechapu, stale odolavam, ale proste jim to sedi.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    DENISE: to je fakt zajímavý :-) na tý paní by mě ty šaty nikdy nezaujaly, na Tobě vypadají fakt skvěle :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam