• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    VERU_HUS: ta barva je svetlejsi (https://www.spartoo.cz/Casual-Attitude-IMOPOL-x6795690.php) , kalhoty tmave modre. Ja jak mam tmavou chodbu a bile svetlo, tak to nikdy nevyfoti uplne presne :)
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    VYWERN: --- --- 16:46:49 1.7.2019
    Co ty boty.))?
    Ta barva mi ke zbytku ohozu moc neladi,ale
    s jinou barvou botu fakt styl na pohodu
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    O víkendu svatba kamarádů, 28°C ve stínu, vzal jsem to na pohodu.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    narozeninové lakýrky šly dnes do světa

    (zbytek obyč panské bílé tričko s malou kresbou od Dana Perjovschiho)

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GRANTORINO: Nohy se doladi.. líbí se mi tvůj vkus :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Letní verze, myslim ze jsem někam šla posedět.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    na party... čas opálit si nohy lol, nechapu, jak se tohle povedlo XD

    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    VON_GILOTINE: Vypadáš trochu jako Pavel Vyhnánek :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    umírej víc
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    na pracovní odpolední akci v těchto horkách...
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Ciao ze zachodku a jak se na nyxu rika, Je tam!

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DENISE: "Já jsem malá, prsatá a štíhlá."

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DENISE: Je pravda, že tie šaty, čo máš na fotke by mi slušali určite, mal som ich vyhliadnuté v čiernej, ale prekaučovala som veľkosť. Ale tie sú jedny z tých málo, čo majú zvýraznený pás.
    DENISE
    DENISE --- ---
    MART1NKA: Já jsem malá, prsatá a štíhlá, nemám problém se tam oblect. Je pravda, ze rada nosím pytloidní oblečení, které asi tak atraktivní není, ale cítím se v tom dobře.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    GEISHA: za panskou kolekci musim souhlasit, ke vsemu se jejich trika vzdy extremne srazi :)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MART1NKA: na tom neco bude-vetsi slecny s neprilis velkym poprsim, tem cos ve slusel (co jsem mela moznost pozorovat)...ale imho jsou ty cos-strihy hodne o zvyku..a v cem se kdo citi (opticky mi treba prisly ty jejich kousky na kamaradkach supr, ale ty holky se v tom necitily)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MART1NKA: prazsky cos neznam :) ale je fakt, ze jako odnoz hm budou mit stopro trochu jine nabidky v ruznych stores.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    PROMETHEA: Ja som štíhla prsatá a na mňa to fakt nie je. Alebo to čo je, tak už nie je veľkosť, pretože to je jeden z tých málo všeobecne nositeľných kúskov.
    Pokiaľ má niektorá veľkosť, ktorú ešte vyrábajú, dajme tomu 42 a nie je úplne hubená, ale nemá veľké prsia vzhľadom na svoju postavu, tak sa tam asi oblečie. Nie je to úplne tak o veľkosti ako o tvare postavy.
    Bola som tam v sobotu prehrabať zľavy a všetko sa od bradaviek dole rozširovalo, to zo mňa urobí tehotnú behom pár sekúnd. Tie 2-3 šaty projmuté v pase s dobrým materiálom boli už len vo veľkosti 44. Bez zľavy mi to príde drahé, to už siahnem po lokálnom dizajnérovi. Proste ja a pražský COS nie sme kamaráti :).
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GEISHA: hele, jsem sama prekvapena, ale zatim vidim opak. Kolegyne v praci - vekove 35-50let, normalni, prdelate a kozate baby - vypadaji fakt dobre. Nechapu, stale odolavam, ale proste jim to sedi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam