• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    NOIK
    NOIK --- ---
    AMANT: ten overal má povedené doplňky, ale je takový trochu neforemný, pytlovitý, zkusil bych změnit pásek aby ti to trochu zvýraznilo pas
    AMANT
    AMANT --- ---
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    KOUDY: žabky jedině Birkenstock :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NOIK: neladěj, viď?
    NOIK
    NOIK --- ---
    KOUDY: ty žabky se podle mě k tomu zbytku moc nehoděj teda
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KOUDY: ty jo tady mate hrozne podobny rysy s dragonem.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Má pošta je ti otevřena.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    JAKE_UP: sorry, tak priste no ;DD
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Bílé tričko by bylo bývalo lepší. Droopi out.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ja jsem dneska asi nejaka liberalni, ale nehodnotime povahu. Hodnotime vohoz. GT by ho mela vratit, treba by stihla krome jedne kousave poznamky i par plusu, mam neotrele vychodni modely rada.
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAKE_UP:
    GEISHA:
    Irituje? Mě to připadá srandovní jak se tu hraje na to kdo s kým kamarádí a nekamarádí. Dospělci a trucujou jak haranti:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: to netuší nikdo, kdo přišel pozdě, nic si z toho nedělej.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Mě irituje, že mě má ten etalon mentální stability v ingoru, takže vidím spoustu reakcí na absolutně netuším co.
    NOIK
    NOIK --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: tovíšžejo a ještě mi někdo zkritizuje můj sofistikovaný outfit a pak budu muset dělat uraženýho:(
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    NOIK: ukaž svý oblešení
    NOIK
    NOIK --- ---
    tohle je vážně geniální slepičinec, book!
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Budem trpet, pa
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PROMETHEA: podekujte Saraj a jeji neomalenosti, ve ktery zdatne dal pokracuje. Fakt to sem podruhy davat nebudu, abych poslouchala nejapny komentare.
    Dovolila jsem si poprvy poridit japonsky kimono a budu v tom pokracovat dal, ale fotku sem uz nikdy nedam, protoze na tyhle komenty fakt nejsem zvedava. Cau
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    GRANTORINO: Ok, tak to uz chapu. Nejdriv jsem to pochopila jakoze s dcerou ladite k sobe.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    Buď bych chtěla vidět fotku, která je předmětem sváru, nebo nemuset číst komentáře ke smazané fotce..děkuji
    MANCA1
    MANCA1 --- ---
    GEISHA:
    No a pak že jsou lacláče hrůza! perfektní sladění:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam