• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SMETY
    SMETY --- ---
    SITH: resp. V tričku a dole nic.

    Přes den doma tepláky, hlavně nechodit po bytě kombinace tričko a trenky, nee
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    CMLKA: Vzhledem k tomu, že většina lidí je pohřbená v obleku, bude zombie apokalypsa velice formální událost. ;-)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    MADIETTA: Jedna roztržitá matka dvou deti do dvou let kdesi na internetech psala, ze sla otevrit postakovi a ze byl ten den nejaky divny, Koukal mimo, nemluvil, rychle vypad. A az posléze si vsimla, ze si po kojení neschovala prso.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MADIETTA: jak říká jeden známí: "jdu ke dveřím jenom já a péro, votevřu dveře a tam svědci Jehovovi " :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CMLKA: já si pravidelně dávám poledního šlofíka, takže kromě možného boje se zombie by bylo dost vošajstlich, kdybych šla nahá otevírat pošťákovi. Taky by se mohl vyděsit a už nikdy by mi žádnou poštu nedoručil. :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LUCIMO: dost podobnej sen se mi zda taky, kdyz spim bez kalhotek...a hlavne, kdyby prisla necekana apokalypsa, tak bych opravdu nerada bezela ven vrazdit zombiky naha
    SITH
    SITH --- ---
    Za muže s velkými penisy také všem veřejně sděluji, že spíme rádi nazí nebo v pyžamu
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    MONROE: mne se jednu dobu, kdyz jsem spavala v noční kosili bez kalhotek, zdaval pravidelne sen, ze spim v nejake spolecne loznici a ten zadek svítí na spolunoclezniky.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GEISHA: pro nas s malejma prsama bez problemu teda....
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Mám přes noc docela dost běhání kolem dětí, takže volim radši saténový kalhoty a nějaký tričko dle nálady a teploty (na dopoledne s nějakým denním vrškem viz foto), než pobíhání au naturel.

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GEISHA: Ano, ráno sa zobudíš, pozrieš sa dole a jedno ramienko v podpaží a druhé medzi prsiami a obe sú celým objemom vonku.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GEISHA: asi zalezi na strihu. Ma jedine co vadi, ze nemam pri spani rada hola ramena.
    NOIK
    NOIK --- ---
    pobíhání ve spoďárech a tílku v krásně vytopených 25+ stupních jsem nikdy nepochopil ..nemůžu si v týhle souvislosti nevzpomenout, když kamarád kdysi u rodičů doma dělal večírek a jinej kamarád se tam hned po příchodu začal svlíkat do trenclí aby si udělal svojí domácí pohůdku:)) ..je pravda, že tam byli jenom samí kluci, kupa pálení a hromadné pečení jakýchsi pirožků, takže párty nastavená velmi homosexualisticky, ale stejně mi to přišlo lehce nepatřičné:)
    SARGO
    SARGO --- ---
    VAMPY: Jak se nehýbu, mám to stejně. Máme doma hodně teplo i bez topení (vyšší patro), příbuzenstvo tu pobíhá ve spoďárech a tričku, já mám tepláky, mikinu a tlustý ponožky, a i tak jak sednu, hrnu peřinu. Nízký tlak nepřeje eleganci. :-D

    Ale v noci jenom tričku, pod otevřeným oknem. Peřinu mám fajn. :-D
    JIMX
    JIMX --- ---
    MOODYCAT: taky tyhle košilky jsou určený na jiný věci než na spaní :-D
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    k anketě doplním že garáž je vytopená na 20° a v W210 (plachtu jí na noc nadávám) mám nastavenou na 22° :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    GEISHA: já taky nechápu, jak může spát někdo v pyžamu, já nic takového ani nemám...
    jinak spím v tílku.
    A do ankety nemůžu dát, že netopím a mám tam stabilně 21, i když větrám, chodím v tílku a lehkých kalhotách
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Ja taky v drtivy vetsine pripadu spim naha. Pyzamo a podobny veci me sere z podobnych duvodu.
    A nejhorsi jsou ty nocni kosilky na raminka. Kosilka se vyhrne do pasu a nahore ti vypadnou kozy. Hodne smysluplnej kus obleceni.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    My máme dneska befelem vánoční dresscode...

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Nevim, kolik mame doma stupnu. :) Zatim netopime, vytapi nas sousedi.
    Stejne jako nekteri spim nejradsi naha, pripadne ve spodnim pradle a je mi prijemne, kdyz je mi trochu zima, hlavne v noci, takze pred spanim jeste vetram.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam