• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SMETY: Je to úsmevné, keď má chlap na sebe len dlhé tričko a kouká mu z neho akuráť špička penisu. Ideálne keď má ešte na sebe ponožky.
    SMETY
    SMETY --- ---
    SITH: resp. V tričku a dole nic.

    Přes den doma tepláky, hlavně nechodit po bytě kombinace tričko a trenky, nee
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    CMLKA: Vzhledem k tomu, že většina lidí je pohřbená v obleku, bude zombie apokalypsa velice formální událost. ;-)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    MADIETTA: Jedna roztržitá matka dvou deti do dvou let kdesi na internetech psala, ze sla otevrit postakovi a ze byl ten den nejaky divny, Koukal mimo, nemluvil, rychle vypad. A az posléze si vsimla, ze si po kojení neschovala prso.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MADIETTA: jak říká jeden známí: "jdu ke dveřím jenom já a péro, votevřu dveře a tam svědci Jehovovi " :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CMLKA: já si pravidelně dávám poledního šlofíka, takže kromě možného boje se zombie by bylo dost vošajstlich, kdybych šla nahá otevírat pošťákovi. Taky by se mohl vyděsit a už nikdy by mi žádnou poštu nedoručil. :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LUCIMO: dost podobnej sen se mi zda taky, kdyz spim bez kalhotek...a hlavne, kdyby prisla necekana apokalypsa, tak bych opravdu nerada bezela ven vrazdit zombiky naha
    SITH
    SITH --- ---
    Za muže s velkými penisy také všem veřejně sděluji, že spíme rádi nazí nebo v pyžamu
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    MONROE: mne se jednu dobu, kdyz jsem spavala v noční kosili bez kalhotek, zdaval pravidelne sen, ze spim v nejake spolecne loznici a ten zadek svítí na spolunoclezniky.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GEISHA: pro nas s malejma prsama bez problemu teda....
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Mám přes noc docela dost běhání kolem dětí, takže volim radši saténový kalhoty a nějaký tričko dle nálady a teploty (na dopoledne s nějakým denním vrškem viz foto), než pobíhání au naturel.

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GEISHA: Ano, ráno sa zobudíš, pozrieš sa dole a jedno ramienko v podpaží a druhé medzi prsiami a obe sú celým objemom vonku.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GEISHA: asi zalezi na strihu. Ma jedine co vadi, ze nemam pri spani rada hola ramena.
    NOIK
    NOIK --- ---
    pobíhání ve spoďárech a tílku v krásně vytopených 25+ stupních jsem nikdy nepochopil ..nemůžu si v týhle souvislosti nevzpomenout, když kamarád kdysi u rodičů doma dělal večírek a jinej kamarád se tam hned po příchodu začal svlíkat do trenclí aby si udělal svojí domácí pohůdku:)) ..je pravda, že tam byli jenom samí kluci, kupa pálení a hromadné pečení jakýchsi pirožků, takže párty nastavená velmi homosexualisticky, ale stejně mi to přišlo lehce nepatřičné:)
    SARGO
    SARGO --- ---
    VAMPY: Jak se nehýbu, mám to stejně. Máme doma hodně teplo i bez topení (vyšší patro), příbuzenstvo tu pobíhá ve spoďárech a tričku, já mám tepláky, mikinu a tlustý ponožky, a i tak jak sednu, hrnu peřinu. Nízký tlak nepřeje eleganci. :-D

    Ale v noci jenom tričku, pod otevřeným oknem. Peřinu mám fajn. :-D
    JIMX
    JIMX --- ---
    MOODYCAT: taky tyhle košilky jsou určený na jiný věci než na spaní :-D
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    k anketě doplním že garáž je vytopená na 20° a v W210 (plachtu jí na noc nadávám) mám nastavenou na 22° :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    GEISHA: já taky nechápu, jak může spát někdo v pyžamu, já nic takového ani nemám...
    jinak spím v tílku.
    A do ankety nemůžu dát, že netopím a mám tam stabilně 21, i když větrám, chodím v tílku a lehkých kalhotách
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GEISHA: Ja taky v drtivy vetsine pripadu spim naha. Pyzamo a podobny veci me sere z podobnych duvodu.
    A nejhorsi jsou ty nocni kosilky na raminka. Kosilka se vyhrne do pasu a nahore ti vypadnou kozy. Hodne smysluplnej kus obleceni.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    My máme dneska befelem vánoční dresscode...

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Nevim, kolik mame doma stupnu. :) Zatim netopime, vytapi nas sousedi.
    Stejne jako nekteri spim nejradsi naha, pripadne ve spodnim pradle a je mi prijemne, kdyz je mi trochu zima, hlavne v noci, takze pred spanim jeste vetram.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam