• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    1KA: viď :) sice trochu větší účet za topení, ale zas ušetřím, pač si nekoupím tepláky nebo něco
    1KA
    1KA --- ---
    Já doma nenosím nic.
    DEB
    DEB --- ---
    ja nenosim teplaky, ja nosim loungewear :D
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    MADIETTA: To jsem si myslela. Aspoň jsem teď díky Tobě našla jaké šaty kopírovali :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    1TERESKARASTY1: floryday jsou klasicky Číňani, co kradou originály z celého světa a šijou podle nich baj voko nějakou aproximaci. Co ti přijde, se bude originálu podobat jen velmi vzdáleně.
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    MADIETTA: Díky! Nedávno mi padlo tohle do oka, ale asi je to nějaká pochybná stránka / kvalita? https://www.floryday.com/cs/Blok-Barev-Dlouhy-Rukav-Nad-Koleno-Saty-m107520854 Hlavně když to teď vidím od Ungiko https://www.etsy.com/...ype=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=ungiko&ref=sr_gallery-1-1&col=1
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    MADIETTA: Ahoj kde prosím kupuješ Ungiko?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEISHA: proč kalhoty? Mám dvoje na ven (většinou je stejně nenosím). Doma nosím šaty, mikino-šaty nebo tuniky. Pod to buď nic (v létě), v zimě legíny nebo punčocháče. Nic pohodlnějšího jsem neobjevila. Třeba takhle. Nebo tak. Teď v zimě furt tahám moje milovaný mikinový Ungiko, který si hodlám pořídit ještě aspoň troje.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KEMENTARI: a jak ji to v tom vohozu slusi.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    SARAJ: Tak kdyz muze mit dite Geisha... ;) :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KEMENTARI: :D oh well, tesne vedle;)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KEMENTARI: ja si to vtipne spojila a dumala, jak je mozny, ze je Saraj 10 let na HO, z toho navic 5 na matersky, kdyz vim, ze detna neni a pracovne furt nekam jezdi/lita..:D
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    SARAJ: Tvl, nejdriv jsem te spatne pochopila a asi minutu si myslela, ze jsi uz pet let na matersky ty... O_O
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Tak ja teda dost vnimam rozdil, jsem 5 let na materske, 10let jedu HO a prerod nas korporatnich krys ze dne na den na HO. Jako kdyby mne nekdo loni rekl, ze poradne nevytahnu kufr na sluzebky rok a kancl uvidim tak jednou tydne, kdyz je dobre, tak si poklepu na celo a na dvere obri skrine, ktera je narvana satama a lodickama. Zisi, ja netusila pomalu co je domaci pohoda obleceni x let, takze tuhle skoro rocni jizdu v pyzamu a leginach beru jako zasek a zpestreni.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    keep calm we got you covered

    Pyžamoblek přichází. Japonská kombinace pyžama a obleku zachrání váš Zoom meeting
    https://forbes.cz/pyzamoblek-prichazi-japonska-kombinace-pyzama-a-obleku-zachrani-vas-zoom-meeting/
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Tepláky jsou oděv znalců!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja teda taky vetsinou bez rtenky a makeupu..teplaky mi nevadej a holky u me dost casto nosily takovy ty vtipny overaly.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DEB: Nemám úplně pěknou pleť a na rty používám nude odstíny. Já se bez make-upu prostě nemusím..

    Sry za OT.
    DEB
    DEB --- ---
    KAIAFOX: presne tak, hlavne kvuli sobe.. a ja doma rtenku fakt nepotrebuju, ani make-up, pokud neco kvuli sobe, tak pohodlí, tak aby me to "vypadat dobre" stalo co nejmenší úsilí a čas
    AMANT
    AMANT --- ---
    ja mam teplaky, crocsy a blejzr kvuli telekonferencim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam