• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    AIJA
    AIJA --- ---
    ETERNITY:
    Jsou perfektní! K popelnicím škoda:-)
    OXIS
    OXIS --- ---
    MONROE:
    ETERNITY: jé, ty na mě vyskočily v nějaké fb reklamě. Moc se mi líbily, ale nenašla jsem odvahu objednat. Ale jak vidím, nosila bych je dál než zahradu! :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    ETERNITY: Ty jsou krasny, odkud prosim jsou?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Lnene saty z netu na zahradu, maximalne s odpadem pred vrata:))

    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Foceno lilkem a mám k tomu černé tenké punčochy a tmavě šedé Vans.. Jehly ani vysoké podpatky nosit nemůžu, umírám v nich.. velká škoda

    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    po dlouhé době dnes v práci

    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    CYBORCA: Mně se to s těma botama líbí. Šatky působí letně a upjatý lodičky by to stylově zabily. Když už nějaký jiný boty tak s kulatou špičkou a páskem přes nárt. Ale tak jak to je, to je prima.
    SLASTE
    SLASTE --- ---


    vohoz na vikend, manikuru omluvte, vydrzela nastesti pouze do pristi fotky
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    JONY: Poslednich 12+ mesicu jsem nevylezl na svetlo bozi. Nejdu uplne rozpoznat od jeskynniho muze. Nechci tady kazit vysoce nastavenou latku. :]
    JONY
    JONY --- ---
    GIOMIKY: doufám, že bude následovat fotka v kostýmku
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIOMIKY: asi to vi, zes v lockdownu pribral :D :D :D
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Mne taky, na tlustym podpatku. ;p
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ty vole mě teď všude reklama nabízí boty na jehlách... :)) achjo
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    NAVARA: To uz tu jelo, ale vim, co se snazis rict:) Neco novejsiho bude, az budu mit duvod chodit do kanclu:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ETERNITY: Chtělo by to fotku v kostýmku a s lodičkami, pro lepší představu :o
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    ETERNITY: děkuji za tip, asi se nechám inspirovat ;)
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    ETERNITY: Urcite nechat. Jsou krasne)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Pomalu mi dochazi, co mi vlastne vadilo na lodickach od NEI, ktery zacal lodickoflejm. Ta tlusta "podrazka". Nejak mi tyhle "podrazkove" lodicky sedi spis ke kurvimu kroji.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Tak jo, tohle jsou moje lodicky na firemni vecere (pasek mi dost pomaha, ale je to spis vec sebevedomi, nez stability). Vyhodit, ci nechat na pristi strategicke meetingy?
    Kožené černé lodičky na podpatku Tamaris | Módní inspirace
    http://modniinspirace.cz/damska-obuv/kozene-cerne-lodicky-na-podpatku-tamaris
    DEB
    DEB --- ---
    GIOMIKY: tomu bych i verila
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    DEB: Já mám hlavně pocit, že jsem někde viděl, jak to umí (když v tom madam neumí chodit) nepěkně zdeformovat prsty na nohou a udělat nepěkné věci s klenbou a kotníkem. Ale možná je to jenom městská legenda.
    DEB
    DEB --- ---
    MADIETTA: tez, nejde totiz tolik o podpatek, ale jak stabilni nohu v te bote mas, ja mam ty Anine Bing chelsea na jehle a chodim a beham. po meste a kostkqch uplne vklidu, coz v lodickach by byl problem
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ACKO: jo!!! :) vytahla jsem krabice!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam