• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    AMANT
    AMANT --- ---
    MICHELLEDANIELS: vsak v poradku, to je jejich vizitka, akorat v mych ocich ne uplne lichotiva..:)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AMANT: nevím, tak jsem asi divná, protože mně to přišlo vždycky běžné. Většinou jsem měla chlapy, pro které bylo nakupování za trest a proč by to měl objednávat, když já jsem nákupní uchylak.
    Nehledě na to, že to co někteří dokázali ještě považovat za trenky, mělo míň látky jak moje tanga :D
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SITH: Proč? Je to čistá bavlna, kdyby se to zapařovalo, tak si další nepořídí, když hodně cvičí. Akorát si prostě moc namakal nohy, no :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    MICHELLEDANIELS: ne neni to jedno, jedno je kolecko od trakare a nikdo tady nerika, ze vi lip, jak si kdo co ma doma zaridit ne?

    me se nahodou libi, kdyz partnerky kupujou svejm chlapum spodni pradlo.. takovyto jak prijdes ze skoly, zahodis aktovku a na posteli sou od mamy troje novy stejny slipy v celofanu, sedy, modry a cerny:)) je to hezky pocit, kdyz je o mne pecovano, osobne to cenim fakt vysoko..
    SITH
    SITH --- ---
    NIGHTFURY: úplně se mi zapařilo jen pouhým pohledem na tenhle druh spodního prádla
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AMANT: Není to úplně jedno? :D Se mi vždycky líbí, když ostatní ví lip, jak mají mít druzí nastaveny vztah :)) Hlavně samozřejmě ti zadaní
    AMANT
    AMANT --- ---
    GENEVIEVE: tak takhle to vyzniva jinak zejo, puvodne se z toho dalo lehce usuzovat, ze spodni pradlo tvemu muzi nakupujes vyhradne ty po zvyhodnenych baliccich...:)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MOODYCAT: samozřejmě :) ale na rozdíl ode mě nechodí do Spencera a já nějak netrápím ani mi netrhá žíly kdyz mu jednou nebo dvakrát ročně koupím balík trenek.

    Jakože už se to tu řešilo, ale fakt by mě zajímalo co je na tom tak tragickyho, kupovat pro svého muže nějaký oblečení. On mi taky koupí silonky když jde kolem drogerie nebo mi vyzvedává věci v lékárně. A nevidím rozdíl mezi tím když já mu koupím trencle a on mě koupi něco jinýho. Prostě efektivita času a pain gain poměr no.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MOODYCAT:
    LISTER: Chaa, nikdy sis nevrznul, protože jsi nechal mámu, aby ti kupovala oblečení!
    RIMMER: Mé oblečení bylo zcela normální!
    LISTER: Neblbni, kalhoty jsi měl tak krátký, že když sis sednul, tak ti koukaly kolena.
    RIMMER: A co Yvonne McGruderová, s tou jsem randil.
    LISTER: Praštila se do hlavy o rumpál, měla otřes mozku!
    RIMMER: To s tím nesouvisí, byla do mě udělaná!
    LISTER: No jasně, říkala ti „Normane“.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Jestlize je muzi vice, nez 12 let, jiste si zvladne nakoupit spodni pradlo sam.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Teď má nějaké takové, ale ty jsou prý už dost těsné.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NIGHTFURY: gina. pod slovem boxerky myslíš "slipy s nohavičkou = celé těsné" nebo úpleetové volné nohavičkové prádlo?
    Obo je má gina, těsná věc z materiálu bambooo prý jde
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    A nějaký tip na trenky nebo boxerky pro hodně vysokého chlapa se svalnatými stehny? Ty trenky se ještě dají sehnat (třeba Styx), ale boxerky jsou všechny úzké a prý fakt nepohodlné.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KOUDY: no tam to maj vsecko naopak u toho M&S. takovejm tem mekejm na telo s nohavickama tam rikaj trenky a naopak latkovejm bavlnenejm plandavejm, kde jedinej pruznej prvek je guma v pase, rikaj boxerky.
    vsude jinde je to afaik obracene.


    GENEVIEVE: bohuzel zadny verze se zviratky jsem tam nenasel, ale jestli maj treba s pasovcem nebo vombatem, tak bych tomu dal mozna sanci.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KOUDY: píšou boxerky, já to moc nerozlišuju :-D

    AMANT: já teda pro muže kupuju ty verze se zvířátky, ale přijdou mi v pohodě. Každého vkus :-)
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    STEPNI_VLK: Björn Borg sammy
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    To jsou ale trenky, ne boxerky.. nebo uz se to dneska nerozlisuje?:)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    STEPNI_VLK: Gant - jsou neznicitelny (neoperou se, guma se nevytaha ani se neprošoupou)
    AMANT
    AMANT --- ---
    ENDER: pod 60kg myslis doufam:)) ja myslim roky:))
    ENDER
    ENDER --- ---
    AMANT: taky nechapu, myslel jsem, ze vsichni pod 60 nosi tanga..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam