• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    HAJOUNEK: Taky sorry za OT, avšak taky se mají používat tak, že je buď máš na obličeji, nebo pověšený za háček v předsíni. Muchlat jakýkoliv respirátor i ten bez nanovlakná snižuje jeho účinnost, protože pak méně těsní.
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    TOXICMAN: sorry za OT ale problém u těch nanovláken a opakovanýho nošení je ten, že snadno dojde k jejich narušení, když je respirátor zmuchlanej v kapse, nebo kabelce a tím pádem ztrácí avizované vlastnosti, těm 168 hodinám bych moc nevěřila
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tak se uklidníme zase, ano?
    DEB
    DEB --- ---
    TOXICMAN: na nic jsem se te neptala
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    DEB: tak to si ho nezapomeň před zvracením sundat :)) moje využití jako hodinu v krámě, hodinu na poradě apod zvládá naprosto v pohodě a není to na něm nijak znát, čich mám dobrý, díky za optání
    SITH: jo, to bude zřejmě něco s procesem aplikace na tu látku, těžko říct... každopádně ukončil bych offtopic
    DEB
    DEB --- ---
    TOXICMAN: mit na obliceji tyden opakovane jeden respirator, tak se asi pobliju
    SITH
    SITH --- ---
    TOXICMAN: vlastnosti mědi mi jsou známé, šlo mi o "akcelerovanou" měď, stejně jako o "aktivní" stříbro. Jediné zdroje mluvící o nějaké akceleraci jsou PR články repsilonu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A stribro ne?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SITH: kdybys sis místo keců něco pohledal, tak už víš, že měď skutečně takové antimikrobiální účinky a lidstvo jej používá už docela dlouho
    SITH
    SITH --- ---
    Akcelerovaná měď je něco jako aktivní stříbro? :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: no, zrovna vk delaji jen v tehle jedne barve ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GENEVIEVE: nemá sladěný make-up s rouškou, jiný odstín :(
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GENEVIEVE: v tabore jsem videl marku s cernou koženou rouškou a chromovym zipem na pusu a la pulp fiction. byla to prodavacka v potravinach
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    nikdy jsem si toho nevšimla, ale máte pravdu, je to creepy. :-D

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MAR_TINA: ale ta barva neni design, bílé nemají stejnou funkčnost jako tyto měděné

    neumím to posoudit, nakolik je to marketing, ale je to česká firma, která to vyrábí tady v česku a předpokládám, že to skutečně funguje

    viz jejich web
    "Nano respirátor VK RespiPro druhé generace funguje na bázi dvojité ochrany, kdy nanovlákenná membrána z zachytí viry, které akcelerovaná měď aktivně a konstantně likviduje. Díky tomu lze respirátor považovat za samosterilizační a lze jej nosit opakovaně bez žádné další údržby po dobu až jednoho týdne (168 hodin kumulativně) či do doby jeho mechanického opotřebení."
    AIJA
    AIJA --- ---
    ACIDQA:
    Něco podobného jsem nedávno řekla kolegyni:-)
    Ale ona si tu barvu pochvaluje, že respirátor nevypadá hned upatlaně od makeupu. Chtělo by to z vnější strany jinou barvu než bombarďákovou...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TOXICMAN: dělají ho i v jiných barvách, ne?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SALAMAN: sorry, ale je pohodlnej, lehkej, dobre se pres nej dycha a vydrzi vecnost...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SALAMAN: Mně to připomíná Voldemorta.
    A je mi to tak nepříjemné, že až na 1 výjimku se snažím s těmi lidmi, co to mají na obličeji, raději nekomunikovat.
    Jestli se dalo kdy vyrobit něco fakt hnusného, tak tohle patří do top výběru ,-(
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Je to fakt dost creepy no..Ja si vzdycky vzpomenu na nejaky monstra ze Silent Hillu :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ENDER: Jo. Taky mne hned napadla Geishy hlaska o sourku stareho diabetika. Ona tim pomlouvala kabelky, ale tohle je evidentne nejakej upgrade.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam