• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    TOXICMAN: sorry za OT ale problém u těch nanovláken a opakovanýho nošení je ten, že snadno dojde k jejich narušení, když je respirátor zmuchlanej v kapse, nebo kabelce a tím pádem ztrácí avizované vlastnosti, těm 168 hodinám bych moc nevěřila
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tak se uklidníme zase, ano?
    DEB
    DEB --- ---
    TOXICMAN: na nic jsem se te neptala
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    DEB: tak to si ho nezapomeň před zvracením sundat :)) moje využití jako hodinu v krámě, hodinu na poradě apod zvládá naprosto v pohodě a není to na něm nijak znát, čich mám dobrý, díky za optání
    SITH: jo, to bude zřejmě něco s procesem aplikace na tu látku, těžko říct... každopádně ukončil bych offtopic
    DEB
    DEB --- ---
    TOXICMAN: mit na obliceji tyden opakovane jeden respirator, tak se asi pobliju
    SITH
    SITH --- ---
    TOXICMAN: vlastnosti mědi mi jsou známé, šlo mi o "akcelerovanou" měď, stejně jako o "aktivní" stříbro. Jediné zdroje mluvící o nějaké akceleraci jsou PR články repsilonu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A stribro ne?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SITH: kdybys sis místo keců něco pohledal, tak už víš, že měď skutečně takové antimikrobiální účinky a lidstvo jej používá už docela dlouho
    SITH
    SITH --- ---
    Akcelerovaná měď je něco jako aktivní stříbro? :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: no, zrovna vk delaji jen v tehle jedne barve ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GENEVIEVE: nemá sladěný make-up s rouškou, jiný odstín :(
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GENEVIEVE: v tabore jsem videl marku s cernou koženou rouškou a chromovym zipem na pusu a la pulp fiction. byla to prodavacka v potravinach
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    nikdy jsem si toho nevšimla, ale máte pravdu, je to creepy. :-D

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MAR_TINA: ale ta barva neni design, bílé nemají stejnou funkčnost jako tyto měděné

    neumím to posoudit, nakolik je to marketing, ale je to česká firma, která to vyrábí tady v česku a předpokládám, že to skutečně funguje

    viz jejich web
    "Nano respirátor VK RespiPro druhé generace funguje na bázi dvojité ochrany, kdy nanovlákenná membrána z zachytí viry, které akcelerovaná měď aktivně a konstantně likviduje. Díky tomu lze respirátor považovat za samosterilizační a lze jej nosit opakovaně bez žádné další údržby po dobu až jednoho týdne (168 hodin kumulativně) či do doby jeho mechanického opotřebení."
    AIJA
    AIJA --- ---
    ACIDQA:
    Něco podobného jsem nedávno řekla kolegyni:-)
    Ale ona si tu barvu pochvaluje, že respirátor nevypadá hned upatlaně od makeupu. Chtělo by to z vnější strany jinou barvu než bombarďákovou...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TOXICMAN: dělají ho i v jiných barvách, ne?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SALAMAN: sorry, ale je pohodlnej, lehkej, dobre se pres nej dycha a vydrzi vecnost...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SALAMAN: Mně to připomíná Voldemorta.
    A je mi to tak nepříjemné, že až na 1 výjimku se snažím s těmi lidmi, co to mají na obličeji, raději nekomunikovat.
    Jestli se dalo kdy vyrobit něco fakt hnusného, tak tohle patří do top výběru ,-(
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Je to fakt dost creepy no..Ja si vzdycky vzpomenu na nejaky monstra ze Silent Hillu :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ENDER: Jo. Taky mne hned napadla Geishy hlaska o sourku stareho diabetika. Ona tim pomlouvala kabelky, ale tohle je evidentne nejakej upgrade.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam