• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DEB
    DEB --- ---
    MAR_TINA: true
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PABLITOS: jestli Deb naprojektuješ barevný punčocháče, odešleš ji s infarktem na jipku, bacha na to
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    Já nejsem, jen jsem si dělal prdel :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Já jsem doopravdickej projektant a neporadím vám s ničím.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GEISHA: Bacha, to uz ma sakra blizko k dr. Googlu a Otevrete svou mysl :-D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LUCIASHECK: designer je skoro projektant, že? Můžeš mi zakreslit studny v Tuřicích, trochu nestíhám.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    PABLITOS: Jsem makeup designer. Designer. Chapes. Tak kdyz budes hodne nestihat, dej vedet, poradim ti s interierama ;-)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    PABLITOS: A prestehoval ses do Svycarska?
    NOIK
    NOIK --- ---
    DEB: hele vždyť dělá interiéry tak musí vědět jaký si máš vzít kozačky
    DEB
    DEB --- ---
    PABLITOS: nevíš o čem mluvíš :)
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    DEB: Na tom hajzlu by se daly hrát skvěle piškvorky. Ale ať nejsem úplně ot... Ty kozačky a nebo ta sukně, by více vynikly/a a podtrhla to druhé v odlišné barvě, kvůli kontrastu. Dělám interiéry, tak vím o čem mluvím. Kdyby chtěl někdo poradit s kombinací barevné škály, tak se na mě neobracejte, nestíhám...
    DEB
    DEB --- ---
    ACIDQA: čo? :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NEI: jsem trapna. U mne je to jen vecerne rozmazana rasenka
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    GIRAFFKA: Vybavila se mi ta vikingska baba z Zpritomnelych v dile, kde mela kocovinu:)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NEI: to abych te drazdila;) pres den mi drzely vlasy, vecer zakryly pandi liceni.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Nahodou... Nekteri lidi si proste vystrednosti muzou dovolit
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ty bryle jsou jen vtip na fotku ne, tento odpad prece nikdo soudny na oci nevezme
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    V Ove nemilosrdne snezi

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIRAFFKA: Aha, jasne 😂
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    CMLKA: s chlupatou vestou a kabelkou s tlustoretezovym uchem prece...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIRAFFKA: Jak jinak? Ja uz je mam taky a musim rict, ze jsou mega pohodlny a prijemne teply, asi nic jinyho celou zimu nosit nebudu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam