• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    CMLKA: No, já fakt ne :-). Konfekci mívám M, nebo 38 a do Khujo se přes prsa a pas nevejdu. Tak na to jenom upozorňuju, že se může stát...někde bývají míry, někde ne. Ale už jsem se s tím setkala v pár diskusích ohledně téhle značky.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LADYBUGS: Ja teda mam Mko kabat a uplne v pohode...
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    CMLKA: Khujo sleduju na Vinted. Občas se dá koupit téměř nový za 1/3 ceny :-) Jen pozor na velikosti. Normálně mám velikost M, ale Khujo odpovídá vel. L.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    WRNQ: ja mam skvelej dlouhej lahvovej kabat od Khujo a rozhodne doporucuju. Mam ho teda uz asi tri roky. Hodila bych si ho do kose na Zalandu a pockala, az budou slevy nebo az ji zlevnej. Ja ji kupovala tenkrat na About You asi za 3500 a mam verzi spacak az na zem a vsichni mi ji zavidi https://www.zalando.cz/khujo/
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    tak ještě bunda, sama bych si ji nekoupila, podědila jsem ji po kamarádce, ale je teda neskutečně příjemná
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SOLEI:fyi: Wellensteyn nosí v Německu důchodkyně a zbohatlické paničky :)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    KOCHANSKA_CH: A ty dvoje kapsy na břiše ... radši nic.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: o pravém jsem vůbec nemluvila, pravá ovce je pravá bačova babička, no a pravá lovená zvířata či chované šelmy je zlo.

    Ale je to čistě osobní emoce, lemy na kapucu z králíčka úplně miluju. :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Falešnej chlup - to nenosím. :-) Ale většinu baranin mám s chlupem dovnitř. To, co jsem postovala, není plast, ale ovce a krásně to hřeje.
    He, včera jsem měla manšestráky do zvonu, starou pilotku z Kary Trutnov a boty na slušné platformě. Brněnské módní peklo! :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: já dvou postel king size :) Ale líbí se mi to.

    Je vidět, jak to vidí každý jinak. Mně vysloveně vadí všechno s falešným chlupem ven - všechny ty jako obečky, samety, srtstičky, hrubé jako pletiny. Do jisté míry i manchester. Přijde mi to jak župan nebo něco huňatého pro bačovu babičku. a tady jsou zjevně oblíbené.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vám ty bundy sluší, ale já bych si připadla, že jsem si oblíkla postel. :-)
    DEB
    DEB --- ---
    GEISHA: hej :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Och, ja to hrozne hrozne potrebujem.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MADIETTA: je jich plný Vinted
    DEB
    DEB --- ---
    WRNQ: ja to myslela tak, ze teda v Praze ji budu nosit ja a Geisha v Brne (+ plus ta pani co ji Geisha videla a fotila v tramvaji)

    1KA
    1KA --- ---
    WRNQ: přesně :-)

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    DEB: Tak tuhle podmínku splňujou právě i leckterý úlovky ze seku za pár korun.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MADIETTA: výprodeje to jistí. Taky nemám za plnou cenu.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SOLEI: ledaže bych prodala ledvinu.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    WRNQ: no a co kousky od Wellensteyn.
    Na tuhle značku trpím miluju tu možnost strčit do jedné náprsní kapsy šrajtofli, do druhé kelímek s prikrmem pro déčko, do kapsy na rukávu narvat kapesník atd. Modelu na výběr je fakt hodně. A za mne super
    DEB
    DEB --- ---
    aspoň jí nebude mít každá druhá :))))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam