• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    CMLKA: No, já fakt ne :-). Konfekci mívám M, nebo 38 a do Khujo se přes prsa a pas nevejdu. Tak na to jenom upozorňuju, že se může stát...někde bývají míry, někde ne. Ale už jsem se s tím setkala v pár diskusích ohledně téhle značky.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    ACKO: naštěstí nevím, kolik to stojí, je ze Sue Ryder:)
    ACKO
    ACKO --- ---
    VALENTINA: nojo, tohle když si jednou jeden opatří, už nechce nosit v zimě nic jinýho, já bojuju s tím, nekoupit si to ještě další
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    PROMETHEA: Fakt? Myslela jsem, že je to původně jezdecká značka. Sama ji miluju!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LADYBUGS: Ja teda mam Mko kabat a uplne v pohode...
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    CMLKA: Khujo sleduju na Vinted. Občas se dá koupit téměř nový za 1/3 ceny :-) Jen pozor na velikosti. Normálně mám velikost M, ale Khujo odpovídá vel. L.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    WRNQ: ja mam skvelej dlouhej lahvovej kabat od Khujo a rozhodne doporucuju. Mam ho teda uz asi tri roky. Hodila bych si ho do kose na Zalandu a pockala, az budou slevy nebo az ji zlevnej. Ja ji kupovala tenkrat na About You asi za 3500 a mam verzi spacak az na zem a vsichni mi ji zavidi https://www.zalando.cz/khujo/
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    tak ještě bunda, sama bych si ji nekoupila, podědila jsem ji po kamarádce, ale je teda neskutečně příjemná
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SOLEI:fyi: Wellensteyn nosí v Německu důchodkyně a zbohatlické paničky :)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    KOCHANSKA_CH: A ty dvoje kapsy na břiše ... radši nic.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: o pravém jsem vůbec nemluvila, pravá ovce je pravá bačova babička, no a pravá lovená zvířata či chované šelmy je zlo.

    Ale je to čistě osobní emoce, lemy na kapucu z králíčka úplně miluju. :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MAR_TINA: Falešnej chlup - to nenosím. :-) Ale většinu baranin mám s chlupem dovnitř. To, co jsem postovala, není plast, ale ovce a krásně to hřeje.
    He, včera jsem měla manšestráky do zvonu, starou pilotku z Kary Trutnov a boty na slušné platformě. Brněnské módní peklo! :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOCHANSKA_CH: já dvou postel king size :) Ale líbí se mi to.

    Je vidět, jak to vidí každý jinak. Mně vysloveně vadí všechno s falešným chlupem ven - všechny ty jako obečky, samety, srtstičky, hrubé jako pletiny. Do jisté míry i manchester. Přijde mi to jak župan nebo něco huňatého pro bačovu babičku. a tady jsou zjevně oblíbené.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vám ty bundy sluší, ale já bych si připadla, že jsem si oblíkla postel. :-)
    DEB
    DEB --- ---
    GEISHA: hej :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Och, ja to hrozne hrozne potrebujem.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MADIETTA: je jich plný Vinted
    DEB
    DEB --- ---
    WRNQ: ja to myslela tak, ze teda v Praze ji budu nosit ja a Geisha v Brne (+ plus ta pani co ji Geisha videla a fotila v tramvaji)

    1KA
    1KA --- ---
    WRNQ: přesně :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam