• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DEB
    DEB --- ---
    EZOUN: asi tak
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    SARKALINA: To je prakticky kazda a nerika to o kvalite zhola nic.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WRNQ: krasna a tepla bunda vyrobena v Cine. btw, na vinted.fr jsem vcera videla novou za 150EUR
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: těsně vedle, collectif :) moc děkuju! Mám je hrozně ráda, brexitovy nákup, měla jsem fakt strach že se do nich po porodu nevejdu :D
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    GENEVIEVE: tipuju správně sugarbat? Moc ti sluší.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    na jednání ve Švédsku :-)

    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Jsem si vzpomněl na tu vaší diskuzi ohledně kabátů, když mi přišla akce na 1000,- slevu na kabáty z OP Prostějov.
    Toto je skutečných 1000 Kč | Móda Prostějov | obleky s elegancí
    https://modaprostejov.cz/toto-je-skutecnych-1000-kc

    Nevim, možná je to sračka (nerozumim tomu), ale mají tam vlněný kabáty už takhle za dobrý peníze.
    Tak třeba to někdo ocení a koupí si nějakej pořádnej novej dvou a více řaďák.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    SOLEI:
    ACIDQA: nepopírám, že to je propracovaná kvalitní bunda. asi proto to nosí :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    PROMETHEA: jsem zrovna chtela napsat, ze to nosi moje mama a jsou supr.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MARINNE: já bych se v tom hlavně uvařila :)
    mám jednu trochu zateplenou bundu a užiju ji pár týdnů v roce.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    KOCHANSKA_CH: ale ja si chcem obliecť posteľ!

    MAR_TINA: hele, nosím takéto oversize bundy/kabáty rozopnuté s dlhým kašmírovým šálom a všetko vyzerá zrazu tak nejak prijateľne a ani mi v tom neni zima
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    FRAUZEZEK: Bod za Blankout!
    FRAUZEZEK
    FRAUZEZEK --- ---
    Dnes som narážka na jednu moju obľúbenú. Akurát je z leta. Tak snáď to nebude moc vadiť. 🤷🏼‍♀️ Teraz v zime sa moc nemám kedy fotiť.

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    PROMETHEA: asi vědí proč. Zbohatlice mají malou kabelku a neberou všechno, a důchodkyně se o tu kabelku boji tak to mají v bundě. Mne to neuráží. Je to věc praktická , neřve z toho outdoor na všechny strany a komfort je vyšší než u módních kreací většiny řetězců (čest výjimkám)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    CMLKA: No, já fakt ne :-). Konfekci mívám M, nebo 38 a do Khujo se přes prsa a pas nevejdu. Tak na to jenom upozorňuju, že se může stát...někde bývají míry, někde ne. Ale už jsem se s tím setkala v pár diskusích ohledně téhle značky.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    ACKO: naštěstí nevím, kolik to stojí, je ze Sue Ryder:)
    ACKO
    ACKO --- ---
    VALENTINA: nojo, tohle když si jednou jeden opatří, už nechce nosit v zimě nic jinýho, já bojuju s tím, nekoupit si to ještě další
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    PROMETHEA: Fakt? Myslela jsem, že je to původně jezdecká značka. Sama ji miluju!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LADYBUGS: Ja teda mam Mko kabat a uplne v pohode...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam