• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DEB
    DEB --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MORGYSZ: Já teda tolik párů rozhodně nemám, ale na domovní chodbě máme dvě velké skříně IKEA Platsa plné bot a bruslí, další v botníkové lavici, plus doma ještě nějaké v předsíni ve skříni. Se třema dětma se to nakupí :(.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Me v souvislosti s dotazrm na pocet páru bot napadl souvisejici dotaz - jak vypadaji vase botniky? 🙂
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    CYBORCA: zrovna ho na sobe též mám. Miluju ho a klidne si ty růžky budu dělat i v šedesáti! Moc ti sluší:)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    CYBORCA: Buď v poho!
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    CYBORCA: Nebypada na tobe vubec diblikovsky
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    CYBORCA: Je na pohodu. Jak z nějakého Anime, mi to přijde. Taková statečnice z Tekenu nebo něco takového.
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Nvm, jestli ten uces neni pro me uz moc diblikovskej? :)

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ACKO: moje prace! :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FRENNET: Nevím, cca 40 párů?
    A to se snažím už nové nekupovat a původní nenahrazovat, poslední 3 roky jsem vyhodila nebo poslala o dům dál tak 10-15 párů bot.
    Průměrně točím tak 10 párů bot. Jen v práci mám troje na výměnu (plus ty, ve kterých přijdu).
    ACKO
    ACKO --- ---
    tady jedna fotka z muzea bot ve Skutči

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Já nemám asi zas tolik bot, ale nejméně deset párů je červených nebo růžových. I ploutve mám růžové :)
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    ACIDQA: ano az budu ve Skutci prohlizet boty tak na tebe budu myslet, slibuju :)
    ACKO
    ACKO --- ---
    Tak asi teda mám moc bot, teď mám výčitky svědomí, že jsem si na jaro koupila další troje. Ale to jen proto, že jsem tu zimu už nemohla vydržet a na jaro se moc těšila :-)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    GEISHA: az “odzimuju” ;)

    DEB: zhruba jako KOCHANSKA_CH:


    SIR_PROMOE: jestli myslis tenisky, jako obuv na sport, tak ty mam samozrejme v botniku taky. 😎 Primo BOTASky nemam ani jedny. Kdysi jsem je dostala, kdyz jsem jako studentka brigadnicila pro jednu firmu, ktera zrovna realizovala expozici firmy Botas v Muzeu ve Skutci, ale nesedi mi. :)) Ale diky tomu dotazu ted budes vedet, ze az budes v tomhle muzeu https://muzeum.skutec.cz/, kazda bota, kazdej popisek… vsechno mi proslo rukama. 😂
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ACIDQA: Já ti v tomto sekunduju, mám bot jak stonoha. A furt je to málo! :-)
    DEB
    DEB --- ---
    ACIDQA: tak schválně, kolik
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    ACIDQA: ale BOTASek moc nemas co :) ?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    FRENNET:
    BERUSKA_CA:

    Nebojte, ja mam boty i za vas. Vzdycky se takhle obetuju za nekoho, kdo moc bot nema, aby nepadl obuvni prumysl.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BERUSKA_CA: Ehm, jsme v tom spolu. Jedny zimní, jedny přechodne: jaro+podzim a dobre tak letní asi ctvery: 2xpantofle, jedny sandale, jedny espadrilky. Tenisky na behani jedny, ale ty uz si taky říkají o výměnu.
    Jedny společenské a jedny slusne lodičky na klinku.
    Přeskace a dvoje stary trekovky na zahradu nepočítám.
    Mela bych se nad sebou zamyslet.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GENEVIEVE:Osobne muzu doporucit tyhle. Nosim je uz par let jako daily tenisky. Koupil jsem si jeden par a pak dalsi tri, takze mam na patnact let vystarano. Jsou imho unisexovy, takze pro zensky i chlapy. Ted jsou na zalandu vyprodane, ale urcite se daji sehnat i jinde.

    Lloyd EDIBUR - Vysoké tenisky - black/černá - Zalando.cz
    https://www.zalando.cz/lloyd-edibur-vysoke-tenisky-black-ll112n009-q11.html
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Já právě zoufale sháním černé tenisky, kvalitní kde neproslapu patu hned, nebudu z nich mít puchýře a nebudou mít flitry, cvočky nebo zip (tohle fakt nechápu, ty zipy všude). A zatím nic moc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam