• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    otacet prstynkem na prstu. Zamichat kakao (ne granko!!) a pak tukat lehce lzickou do dna a poslouchat, jak se zvuk hrnicku postupne zvysuje:) pri myti nadobi oprit hlavu o skrinku nad drezem a z houbicky mackat penu:)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    CHAPALA: Hej, alebo si v vani uvedomit, ze mi dycha koza a robi mi na chrbate bublinky, ktore sa po nom smykaju nahor :)
    GAF
    GAF --- ---
    CHAPALA: rad ležím ve vaně ve chvíli, kdy se odpouští úplně uvolněný; vnímat jak odtéká poslední voda a tělo jak těžkne, tak se přizpůsobuje tvaru vany víc, než kdybych si tam jenom tak lehnul.
    GAF
    GAF --- ---
    Jo a ještě podivování se nad prapodivností mysli a zvyků, když piju rád víno i když vím, že mi vlastně nechutná, ačkoliv se často přistihnu při tom, že si kupuju víno podle toho, jak mi chutnalo.
    CHAPALA
    CHAPALA --- ---
    rada sedim ve vane kdyz se napousti, pekne od zacatku, hodne horka, nechavam si proud vody dopadat na prsty u nohou.. .)
    LARK
    LARK --- ---
    jo, já beru všechny radosti... žádná radost nemůže bejt OT... tady je svoboda :)
    GAF
    GAF --- ---
    Většinou každý rok vylezu na třešeň v třešňovém háji tady na Hájích, do kterého skoro nikdo nechodí. A jím třešně tak dlouho, až je mi špatně. A víte co je nejlepší lék na to, když se člověk přejí třešní ? No přece vylézt na jiný strom poblíž a jíst jiné třešně °;-D

    Snad se to sem počítá, když je to jednou za rok.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    A neznasam mokre hubky na riad v drese, vzdy pekne mimo umyvadla, ked je mimo, vrazdila by som :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Stare biele alebo zelene sklenene pohare si otacam pri piti tak, aby som na dne videla napis Durit nalezite a nie hore nohami.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Caj si v zasade zalievam horucou vodou z postupne rastucej vysky az do 30 cm, voda sa tak ochladi a prekyslici. Aspon myslim. Cajove vrecusko omotam okolo uska salky, aby mi nevletel papierik so snurkou do vody. To by som nezniesla.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Zboznujem sprchu. Netravim vsak v nej tolko casu, ako by sa od takehoto pozitku ocakavalo - max 10 minut, nezvykle malo na to, ze som zena. Co si vsak na nej vychutnam, je asi 10 sekund extra horucej vody na siju na zaver, zimomriavky az v pate. Zboznujem sprchu.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Dlouho a intenzivně do sebe vtahovat vůni čerstvě sfouknuté svíce.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    BLACKBITCH: To je přesně ta chvíle, kdy jde zelinář do práce, když mu Amélie přeřídí budíka. V tom filmu je ta atmosféra krásně vystižená.
    BIRKOF
    BIRKOF --- ---
    Kazdy rano ocuchat cerstvy noviny - miluju to, jak voni tiskarska cern a uz jsem zjistil, ze hodne zalezi i na tiskarne:)

    Letni prochazka blizko rozpalenych koleji, kdy jsou nejvic citit namoreny prazce.
    BIRKOF
    BIRKOF --- ---
    BLACKBITCH: tak trosku smahem mi to pripomina Nohavicovu Jiriho z Podebrad:-)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    wow tohle je krásný fórum...přesně to se potřebuju naučit, prosvětlit si den malýma hloupostma a naučit se vypnout:)
    GAF
    GAF --- ---
    BLACKBITCH: Žejo ? Jakoby čas vlastně byl zastavenej - ale taky bylo jasný, že se už brzo posune a to mezi tim je nádherně tichý.
    EJCULKA
    EJCULKA --- ---
    sedět po koupeli s velkým hrnkem slazenýho kafe půl napůl s mlékem v teplých ponožkách a mít klid
    BLACKBITCH
    BLACKBITCH --- ---
    miluju velmi brzke rano, kolem pate hodiny, kdyz je jeste klid, Vnimam takove to "napeti" pred tim, nez den naplno vypukne a s ostatnima lidma, ktere v tuhle hodinu potkavam, se citim tak nejak ... tajne spriznena. Proste kdyz uz neni ani noc, ani jeste ale neni den..takove to mezidobi, kdy bych nejradeji zastavila cas.
    GAF
    GAF --- ---
    CHAPALA: hele, to si dost možná pěstuješ telepatii. Rád bych se tě za nějakých 10 let zeptal, jak ti telepatie jde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam