• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    lehnout si do postele s čerstvě převlečenýma peřinama...zachumlat se a čuchat tu nadýchanou novotu
    a očuchávat svoje pesy, hlavně když jsou ospalý nebo čerstvě probuzený, to voní jak štěňátka
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    otacet prstynkem na prstu. Zamichat kakao (ne granko!!) a pak tukat lehce lzickou do dna a poslouchat, jak se zvuk hrnicku postupne zvysuje:) pri myti nadobi oprit hlavu o skrinku nad drezem a z houbicky mackat penu:)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    CHAPALA: Hej, alebo si v vani uvedomit, ze mi dycha koza a robi mi na chrbate bublinky, ktore sa po nom smykaju nahor :)
    GAF
    GAF --- ---
    CHAPALA: rad ležím ve vaně ve chvíli, kdy se odpouští úplně uvolněný; vnímat jak odtéká poslední voda a tělo jak těžkne, tak se přizpůsobuje tvaru vany víc, než kdybych si tam jenom tak lehnul.
    GAF
    GAF --- ---
    Jo a ještě podivování se nad prapodivností mysli a zvyků, když piju rád víno i když vím, že mi vlastně nechutná, ačkoliv se často přistihnu při tom, že si kupuju víno podle toho, jak mi chutnalo.
    CHAPALA
    CHAPALA --- ---
    rada sedim ve vane kdyz se napousti, pekne od zacatku, hodne horka, nechavam si proud vody dopadat na prsty u nohou.. .)
    LARK
    LARK --- ---
    jo, já beru všechny radosti... žádná radost nemůže bejt OT... tady je svoboda :)
    GAF
    GAF --- ---
    Většinou každý rok vylezu na třešeň v třešňovém háji tady na Hájích, do kterého skoro nikdo nechodí. A jím třešně tak dlouho, až je mi špatně. A víte co je nejlepší lék na to, když se člověk přejí třešní ? No přece vylézt na jiný strom poblíž a jíst jiné třešně °;-D

    Snad se to sem počítá, když je to jednou za rok.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    A neznasam mokre hubky na riad v drese, vzdy pekne mimo umyvadla, ked je mimo, vrazdila by som :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Stare biele alebo zelene sklenene pohare si otacam pri piti tak, aby som na dne videla napis Durit nalezite a nie hore nohami.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Caj si v zasade zalievam horucou vodou z postupne rastucej vysky az do 30 cm, voda sa tak ochladi a prekyslici. Aspon myslim. Cajove vrecusko omotam okolo uska salky, aby mi nevletel papierik so snurkou do vody. To by som nezniesla.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Zboznujem sprchu. Netravim vsak v nej tolko casu, ako by sa od takehoto pozitku ocakavalo - max 10 minut, nezvykle malo na to, ze som zena. Co si vsak na nej vychutnam, je asi 10 sekund extra horucej vody na siju na zaver, zimomriavky az v pate. Zboznujem sprchu.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Dlouho a intenzivně do sebe vtahovat vůni čerstvě sfouknuté svíce.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    BLACKBITCH: To je přesně ta chvíle, kdy jde zelinář do práce, když mu Amélie přeřídí budíka. V tom filmu je ta atmosféra krásně vystižená.
    BIRKOF
    BIRKOF --- ---
    Kazdy rano ocuchat cerstvy noviny - miluju to, jak voni tiskarska cern a uz jsem zjistil, ze hodne zalezi i na tiskarne:)

    Letni prochazka blizko rozpalenych koleji, kdy jsou nejvic citit namoreny prazce.
    BIRKOF
    BIRKOF --- ---
    BLACKBITCH: tak trosku smahem mi to pripomina Nohavicovu Jiriho z Podebrad:-)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    wow tohle je krásný fórum...přesně to se potřebuju naučit, prosvětlit si den malýma hloupostma a naučit se vypnout:)
    GAF
    GAF --- ---
    BLACKBITCH: Žejo ? Jakoby čas vlastně byl zastavenej - ale taky bylo jasný, že se už brzo posune a to mezi tim je nádherně tichý.
    EJCULKA
    EJCULKA --- ---
    sedět po koupeli s velkým hrnkem slazenýho kafe půl napůl s mlékem v teplých ponožkách a mít klid
    BLACKBITCH
    BLACKBITCH --- ---
    miluju velmi brzke rano, kolem pate hodiny, kdyz je jeste klid, Vnimam takove to "napeti" pred tim, nez den naplno vypukne a s ostatnima lidma, ktere v tuhle hodinu potkavam, se citim tak nejak ... tajne spriznena. Proste kdyz uz neni ani noc, ani jeste ale neni den..takove to mezidobi, kdy bych nejradeji zastavila cas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam