• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    na podzim chodit jen tak Prahou - klido sama, bez hudby s pastelkama,tužkou či tak něčím a papírem tvořit co me napadne
    WOAM
    WOAM --- ---
    chodit si jen tak zpívat pod mosty a lákat tím k sobě labutě
    dívat se do záře pouličních lamp proto, abych tam viděla tu soustřednou duhu
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Ač elektronickou muziku moc neposlouchám, tak mě vždycky dostanou věci jako Emilie Simon - Song of the storm, Air - cherry blossom girl nebo třeba Cocorosie - Werewolf. Pro moje ucho jsou to tak neobvyklý zážitky, až mě z toho vždycky zamrazí:)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Klouzat se po večerech po kalužích a čekat, kdy tu holubičku nevybalancuju... :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    KLAIR: Ach tak, tak ten mi jaksi chybí :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    RUSALKA: dám si ho na note-bookovej stoleček vedle vany :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    KLAIR: Jak to děláš, že ten notebook nezamočíš? Já celkem často ve vaně usínám, tak to by asi dobrý nebylo :P.. :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Lidičky, to je radost to tady číst....

    dávala jsem jako dárek zrnkovou ovoněnou kávu. Voní mi po ní taška, dokonce i rodinné auto :-D

    Inspirovali jste mne, dostala jsem k vánocům (tradičně) pěnu do koupele. A vzhledem k tomu, že ted už mám i koupelnu, ve které je teplo, tak si asi díky vaší inspiraci vezmu note-book s Amélií do vany a budu se koupat v pěně. Pak se namažu jedním z těch pěti krémů na tělo, kteréj sem dostala a které stejně budu používat maximálně týden a budu relaxovat. Večer jen pro mne!
    BIRKOF
    BIRKOF --- ---
    HELA: to ja i kdyz kavu nepiju, tak miluju jeji vuni, hlavne kdyz se certsve umele. To samy mam i s tabakem. Otevrena krabicka cigaret nadherne voni.
    HELA
    HELA --- ---
    vůně kávy... nesmím ji pít, dělá se mi po ní špatně, ale občas si ji uvařím, číchám k ní... pak z ní usrknu a nakonec ji vyleju, když vystydne:)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    lehnout si do postele s čerstvě převlečenýma peřinama...zachumlat se a čuchat tu nadýchanou novotu
    a očuchávat svoje pesy, hlavně když jsou ospalý nebo čerstvě probuzený, to voní jak štěňátka
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    otacet prstynkem na prstu. Zamichat kakao (ne granko!!) a pak tukat lehce lzickou do dna a poslouchat, jak se zvuk hrnicku postupne zvysuje:) pri myti nadobi oprit hlavu o skrinku nad drezem a z houbicky mackat penu:)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    CHAPALA: Hej, alebo si v vani uvedomit, ze mi dycha koza a robi mi na chrbate bublinky, ktore sa po nom smykaju nahor :)
    GAF
    GAF --- ---
    CHAPALA: rad ležím ve vaně ve chvíli, kdy se odpouští úplně uvolněný; vnímat jak odtéká poslední voda a tělo jak těžkne, tak se přizpůsobuje tvaru vany víc, než kdybych si tam jenom tak lehnul.
    GAF
    GAF --- ---
    Jo a ještě podivování se nad prapodivností mysli a zvyků, když piju rád víno i když vím, že mi vlastně nechutná, ačkoliv se často přistihnu při tom, že si kupuju víno podle toho, jak mi chutnalo.
    CHAPALA
    CHAPALA --- ---
    rada sedim ve vane kdyz se napousti, pekne od zacatku, hodne horka, nechavam si proud vody dopadat na prsty u nohou.. .)
    LARK
    LARK --- ---
    jo, já beru všechny radosti... žádná radost nemůže bejt OT... tady je svoboda :)
    GAF
    GAF --- ---
    Většinou každý rok vylezu na třešeň v třešňovém háji tady na Hájích, do kterého skoro nikdo nechodí. A jím třešně tak dlouho, až je mi špatně. A víte co je nejlepší lék na to, když se člověk přejí třešní ? No přece vylézt na jiný strom poblíž a jíst jiné třešně °;-D

    Snad se to sem počítá, když je to jednou za rok.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    A neznasam mokre hubky na riad v drese, vzdy pekne mimo umyvadla, ked je mimo, vrazdila by som :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Stare biele alebo zelene sklenene pohare si otacam pri piti tak, aby som na dne videla napis Durit nalezite a nie hore nohami.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam