• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    FRONEMA: souhlasim, na mracich si taky ulitavam:). Treba takove to podzimni pocasi, kdy sviti slunicko a mraky jsou jak velky chuchvalce vaty a do toho fouka teply vetrik. Mimochodem vcera v noci byl mesic zastren mraky jako v zavoji....
    OLIII
    OLIII --- ---
    ELIZHANNAH: Já mám vyhlídnutou jednu "svojí" hvězdu a vždycky, když jí najdu, mám radost:-) Ona zas tak jasně nesvítí, takže třeba v práglu ji je málokdy vidět.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    FRONEMA: nj, a já zas ráno cestou do práce koukám na hvězdy a Měsíc, hlavu mám vyvrácenou úplně dozadu :-)) vždycky koukám, jestli uvidím nějaký známý souhvězdí nebo známou hvězdu...

    a na mraky koukám taky moc ráda :-)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    v posledni dobe furt ziram na mraky.... obdivuju jak jsou plasticky... jaky vytvari krasny kontrast s oblohou...jak jsou v ruznych vrstvach. ucim se poznavat druhy a dalsi a dalsi... lidi z prace obcas na me koukaj jak na blazna kdyz jdem spolu na obed...

    ale kazdopadne doporucuju... mejte vic hlavu v oblacich... je to krasne
    TOM
    TOM --- ---
    udělat jazykem bublinku a vyfouknout ji (průměr cca 1cm, výdrž... max cca minutu ve volném prostoru .) ... hlavně před někým kdo to nezná/nečeká a tvářit se jakoby nic .o)
    CHAPALA
    CHAPALA --- ---
    kdyz hrajeme zolika nebo neco, rada micham karty.. :)
    XTREE
    XTREE --- ---
    oprava: prave o jednu hodnotu
    XTREE
    XTREE --- ---
    vytahnout z kapes vsechny drobne a poskladat z nich vezicku tak aby se dve na sobe lezici lisily maximalne o jednu hodnotu
    kdyz se clovek v hospode nudi ...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    GEGI: taky ráda rovnám věci tak, aby byly symetricky a podle velikosti :-))
    GAF
    GAF --- ---
    LARK: úžasné ! Hned to začnu dělat. Teda až to začnu dělat. Ale kdyby něco, začal jsem už teď.
    LARK
    LARK --- ---
    čaj většinou nesladim... ale cukr postupně sypu na lžičku, jemně ponořim do čaje a jim... většinou tim v kavárnách všechny děsim :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    DLOUHA_POTVORA: zastavky tram,vaje :o)) dneska lidi na me koukali jak na blazna ale pomalovala sem to kam sem dosahla ..
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    GEGI: Ano, symetria rulezz! :)
    GEGI
    GEGI --- ---
    HELA: prave, vlaky ve me vzdycky probouzeji takovy pocit plny ocekavani

    a dalsi mala radost: centrovat pullitry primo do stredu pivniho tacku, ktery je zaroven otocen tak, abych pismo videla rovne :)
    HELA
    HELA --- ---
    GEGI: jé, něco podobného jsme dělala taky, bydlela jsem u nádraží a jako malá jsem v noci koukala z okna na vlaky a představovala jsem si, jaké by to bylo, jet někam daleko:) (jezdili jsme tehdy spacím vlakem k babičce a dědovi na slovensko a já to milovala:)

    teď to mám naopak, chodím na hlavák na vlak do školy a představuju si, jak by to bylo krásné, kdybych mohla zůstat v praze;) ale stejně mi to někdy nedá, když jsem kolem vlaků, chtít vyrazit někam do dálky...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Kousat korále..
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    kreslit na zamlzene sklo auta, autobusu, tramvaje...
    GEGI
    GEGI --- ---
    SOPHINKA: jj, nekdy to zkusim, tyhle nenadale vylety mi take prinaseji (ne)male radosti :)
    CHAPALA
    CHAPALA --- ---
    ometat snih z auta a taky skrabat namrzly sklo.. vim, nekoho to spis otravuje ale me to bavi.. :))
    RAMO
    RAMO --- ---
    to mi pripomina moji malou radost spojenou s cestovanim do skoly vlakem-
    z holesovic pod suchdol..i kdyz jezdim jen dve zastavky, ta cesta vlakem ma pro me uzasnou atmosferu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam