• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    GEGI
    GEGI --- ---
    HELA: prave, vlaky ve me vzdycky probouzeji takovy pocit plny ocekavani

    a dalsi mala radost: centrovat pullitry primo do stredu pivniho tacku, ktery je zaroven otocen tak, abych pismo videla rovne :)
    HELA
    HELA --- ---
    GEGI: jé, něco podobného jsme dělala taky, bydlela jsem u nádraží a jako malá jsem v noci koukala z okna na vlaky a představovala jsem si, jaké by to bylo, jet někam daleko:) (jezdili jsme tehdy spacím vlakem k babičce a dědovi na slovensko a já to milovala:)

    teď to mám naopak, chodím na hlavák na vlak do školy a představuju si, jak by to bylo krásné, kdybych mohla zůstat v praze;) ale stejně mi to někdy nedá, když jsem kolem vlaků, chtít vyrazit někam do dálky...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Kousat korále..
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    kreslit na zamlzene sklo auta, autobusu, tramvaje...
    GEGI
    GEGI --- ---
    SOPHINKA: jj, nekdy to zkusim, tyhle nenadale vylety mi take prinaseji (ne)male radosti :)
    CHAPALA
    CHAPALA --- ---
    ometat snih z auta a taky skrabat namrzly sklo.. vim, nekoho to spis otravuje ale me to bavi.. :))
    RAMO
    RAMO --- ---
    to mi pripomina moji malou radost spojenou s cestovanim do skoly vlakem-
    z holesovic pod suchdol..i kdyz jezdim jen dve zastavky, ta cesta vlakem ma pro me uzasnou atmosferu..
    GEGI
    GEGI --- ---
    SOPHINKA: protoze vzdycky, kdyz tamtudy jdu, smeruju do vzdelavaciho ustavu a nemuzu tudiz nikam odjet .) ale to nemelo vubec vyznit smutne, me se to prave libi :)
    GEGI
    GEGI --- ---
    chodit od muzea na VSE podel Hlavniho nadrazi, poslouchat vlaky a hlaseni rozhlasu a premyslet o tom, jak by bylo krasne, kdybych take mohla nekam jet vlakem.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    SUVA_: jj, já jsem takhle našla v bazaru hrnek za deset korun, je teď můj nejoblíbenější :-)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    SOPHINKA: anebo si ho nakreslit, když ještě spí :-) (to už jsem ale nedělala dloooouho..., ještě že jsem si na to teď vzpomněla)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jo to taky miluju, je to úplnej sport najít v sekáči nebo v bazaru nějakej poklad za pakatel:)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    nakupovat v obchodech s pouzitym zbozim, miluju antikvariaty, second handy a bazary!

    OLIII: hh, to s tou stenou musim taky nekdy udelat..az bude u nas v albertovi nejvetsi duchodcovskej naval! :))
    YARIN
    YARIN --- ---
    SOPHINKA: kdo by se pod to nepodepsal, je to slast:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MADELEINE: a rano se vedle nej probouzet...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    být první, kdo udělá stopy ve sněhu v naší ulici...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    ...když se přemlouvám abych šla něco dělat a přitom nic dělat nemusím:)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Usnout po milování v jeho / její náručí ...
    FELMERIEL
    FELMERIEL --- ---
    Dny, kdy mě nebolí hlava...
    a že venku sněží:)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    postupne zjistovat, ze nnemoc pomaloucku odchazi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam