• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    MICKI: jéé, dík, tam bych se mohla taky mrknout :-)
    MICKI
    MICKI --- ---
    ELIZHANNAH: Je to asi měsíc, co se mi povedlo DVD s Amélií koupit. Bylo to v Brně na náměstí Svobody v Bontonlandu (snad to jméno nekomolim).
    Za 100kč skvělý dárek pro sebe
    REDBLACK
    REDBLACK --- ---
    DORIAN: zásah .)) a občas letmo zavadit a pohladit jejich zlatavé hlavičky...Miluju tu scénu z Gladiátora, kdy se Russell Crowe "vrací domů":)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    SOPHINKA: já spíš sním o společným životě ve dvou... svatba je jen okamžik... i když, když se to dobře vymyslí a dobře udělá, tak asi nezapomenutelnej...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    mazlit se s "mýma" kočkama, který na mě čekávají na cestě z práce, a dívat se, jak si to užívají, jak přivírají oči a jak se mi tulí k noze a vrní :-)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    delat na podzim kytice ze suchych trav a kytek. Miluji barvy a vune podzimu
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    vybírat v létě z řeky pěkný oblázky a jiný kamínky
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DORIAN: to mě nikdy nenapadlo, příležitostně musím zkusit!
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    RUSALKA: je fakt ze vylez z ni je nadlidsky ukol, ale ja mam zaruceny budicek uz 4 roky..
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    KACHNY: No, po ránu já do sprchy nesmím.. Když je moc studená, tak jsem celý dopoledne naštvaná a když horká, tak tam prostě usnu. Usnu úplně anebo se mi nechce ven a to pak nestíhám :/ ..
    HELA
    HELA --- ---
    mít nějaké svoje vlastní tajné místo nebo věc nebo situaci, myšlenku, písničku, nápad, obrázek... třeba i úplnou maličkost, o které vím jen a jen já a je pro mě něčím zvláštní... a jen já v ní vidím tu zvláštní důležitost a je to moje malé tiché tajemství:)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SOPHINKA: ty jo se mas ...:o(
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Uprstřed léta sáhnout do vzduchu nad pšeničnými klasy a cítit jak se tetelí horkem
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SOPHINKA: petkrat denne hodinu?? ty jo bych chtela mit tolik casu :o))
    ale horkpou sprchu samo miluju taky a treba po ranu kdyz musim vstavat a neche se mi tak me neprobudi nic jinyho nez horka sprcha :o))
    ELS
    ELS --- ---
    ...no a doplatky za vodu jsou samozřejmě na mně... :P
    ELS
    ELS --- ---
    Nj, kachny se nezapřou, hehe. Vždycky ženu všechny do koupelny před sebou, abych pak měla klid :P :))
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    SOPHINKA: me tedy staci sprcha max jen dvakrat za den, ale kdybych byla doma casteji, tak se to asi znasobi :D
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    ELS: presne, vzdycky vycerpam vsechnu vodu a je ohen na strese, proto dopredu hlasim, ze se jdu sprchnout, aby pocitali s nedostatkem teple vody :D
    ELS
    ELS --- ---
    ANICCKAA: Zááávist! Za tohle mě doma pranýřujou, ale já si ne a ne pomoct; se musim furt hlídat :P :D
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    kdyz prijdu vecer domu, zamknu se v koupelne a dam si treba hodinovou horkou sprchu...respektive se sprchuji dokud tece horka voda, jelikoz mame boiler, tak to vic jak hodinu neni....ale stejne to zboznuji:p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam