• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Včera jsem zjistila další "odchylku" :o) kterou mám ale někdy z dob základní školy. Když jezdím MHD, ve většině případů si čtu (zbytek poslouchám muziku, nebo přemýšlím). A když dorazím na zastávku s knihou, místo toho, abych pokračovala ve čtení, tak se zastavim. Prostě vytuhnu, sleduju lidi kolem sebe, poslouchám zvuky, neschopna se pohnout (je to podobný pocit, jako když někdo kouká do blba, jakseříká), i když je mi zima, i když je mi vedro, prostě jen stojím a vnímám všechno kolem. a pak se oklepu, otevřu knihu a začnu číst ... a většinou se na prvních pár řádek vůbec nesoustředím :o)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MOLLY: Kde všude máš pihy ?

    GABBIANO: Já sem tak švihlá, že bych to pochopila :o)

    BUBLIFUCK: Fakt ? ? ?
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    taky kreslůim kuratka, nebo jen tak jezdim tuzkou po papire a to co z toho vznikne pak jeste dokresluju, takze je to bezhlava cmaranice umyslne dokoncena :p...nebo jak to rict :D
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    já teda kreslim po lidech taky, když chtějí. Ale taky jim kreslím do sešitů kuřata, i když nechtějí... (ale musim je dobře znát...) a dělala jsem to na gymplu a dělám to i na vejšce.
    BUBLIFUCK
    BUBLIFUCK --- ---
    MADELEINE: Tak to já dělám taky, ale počítám je ... taky jsme na to asi magor!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HELA: jé, škoda, že s tebou nechodím do čajovny, klidně bych ruku půjčila dobrovolně :-)
    miluju takové ty jemné ne-erotické dotyky, jako jsou masáže, česání, kreslení na obličej a tělo.. akorát že nějak už jsme na to moc dospělí a už si s kamadárkama nečešeme copánky a nezkoušíme rtěnky :-(
    HELA
    HELA --- ---
    GABBIANO: to je moc hezký:)

    já taky čas od času ráda pokresluju lidi, ale u mě je to spíš, kdo se nechá a propůjčí ruku (nebo i obličej, když se nás sejde víc šílených:) k uměleckým experimentům:) někdy třeba sedíme s kamarády v čajovně nebo hospodě, a kdo sedí dost blízko a moc se nebrání, odejde pomalován:)
    a taky věci kolem - účtenky v hospodě, cukříky... když na to mám náladu, pokreslím všechno, co dost rychle neuteče:)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MOLLY: Já mám občas hroznou chuť vzít propisku nebo fixu a kreslit lidem kolem mě na kůži kytičky, srdíčka a tak. Občas se neudržím a udělám to. Ale stává se mi to jen s lidmi, které mám ráda, myslím, že je to podobné, jako bych je chtěla obejmout, nebo jim dát pusu. Ale asi málokdo to tak pochopí. :)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    MADELEINE: já si ty svoje ráda obkresluju... dělám si na rukou takový kolečka (nejvíc jsem to dělala na gymplu...) a taky si kreslim po vráskách a záhybech na rukách... nebo po žilách na rukou, dělá to hezký obrazce
    SOPHINKA
    SOPHINKA --- ---
    Já jsem poslední dny po cestě do práce našla zálibu v poslouchání hovorů kolemjdoucích. Většinou chytím tak větu nebo dvě... a víte co? V 90% lidi řeší jídlo...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    baví mě ulamovat si kousky z pečiva, když ho jím ke klobáse :-)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    GABBIANO: jé, to taky dělám :-)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Miluju sledování pih. Nejdříve jsem to dělala u sebe /což se stále děje/ ... poslední dobou se ale stal mou obětí bráška, který má přenádherně pihatá ramena ... vždycky mu strhnu triko a se zájmem sleduju a pusinkuju jeho pihy. Jsem magor ...
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    SUCHRE: Achbože, co je to za primitivismus ? Víš jak je krásné, když se lidi dokáží radovat z takovýhle maličkostí ? A pak se o to dělit s někým jiným ? Přijde mi to jako malý zázrak ... pokud Ti tahle diskuze nevyhovuje, tak prosím ODEJDI a ušetři nás těchto nevybíravých vzkazů. Děkuji.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    KACHNY: Vůbec to neznám, musím honem napravit, už jsem si našla link na RS. :)
    ELS
    ELS --- ---
    KACHNY: Jo, tenhle britskej večerníček dokáže vytvořit slušnou závislost, hehe
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    THLASPI: jo jo chtela sem byt nejprve dnes desne aktivni i pres kocovinu ale zjistila sem ze nemam do ceho balit a prorvnavat sem a tam se mi nechtelo takze vetsinu dne travim sledovanim ovecky shaun coz je moje nejnovejsi uchylka ...
    a moc dobre mi dela do toho zatahovat dalsi lidi a delat z nich zavislaky na ovcích ! béééé
    THLASPI
    THLASPI --- ---
    SUCHRE: Teda, číst si 100 příspěvků z diskuze, která mě nezajímá nebo irituje a sdělovat to pak vulgárním způsobem ostatním lidem, to je hodně zvláštní záliba...inu ale každý máme něco žeano, takže bych řek, že to do týhle diskuze v podstatě docela zapadá....:)

    Já si čas od času hrozně rád vyberu nějakej den, kdy jsem fakt pořádně marnej (ideálně se hodí těžká kocovina) a zůstat ten celej den v posteli a čučet na voloviny v televizi (včera se mi velmi osvědčili Mach a Šebestová)...Jo a nejdůležitější je zakázat si mít špatný svědomí z toho, že člověk neudělal za celej den vůbec nic konstruktivního..:)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    GABBIANO: To já taky vyrábím..spíš teda trhám..a pak mi je těch medvídků líto :(.
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    SUCHRE: ehmmm, tady jsi ty jediný takhle divný... :-))))))

    Přidám svoje: Když se vracíte do vyhřáté postle, tak zastřičit si nohy do toho příjemného teploučka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam