• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    GABBIANO: To já taky vyrábím..spíš teda trhám..a pak mi je těch medvídků líto :(.
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    SUCHRE: ehmmm, tady jsi ty jediný takhle divný... :-))))))

    Přidám svoje: Když se vracíte do vyhřáté postle, tak zastřičit si nohy do toho příjemného teploučka...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    KACHNY: Jo, zrovna nedávno jsem si říkala, jak je tahle diskuse skvělá, že tu nikdo nikoho nenapadá a nikdo se s nikým nehádá. Tak snad to byl jen ojedinělý případ.;)

    abych nebyla tak úplně OT: okusovat nožičky a hlavičky gumovým medvídkům
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SUCHRE: no cist to tu nemusi ne ? me apis prijde zoufale reagovat na prispevky takhle...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    KLAIR: Ja posledni dobou spis jako nejakym zazrakem nausnice stale nalezam :)...
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    SAJAGI: nejsi jediný tohle ělam taky:D ale na veřejnosti se stydím...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    SUCHRE: Víš, jak řeší normální člověk, když se dostane do nějaké diskuse, která mu připadá zbytečná, hloupá, nebo jinak nesmyslná?
    Omlouvám se za OT
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Do prdele, co je to tady za panoptikum zoufalcu? Precetl jsem poslednich 100 prispevku, ma pyloricka zaklopka se definitivni uzavrela a presvedceni, ze jste normalni, vyvesilo bilou vlajku. To se kopete pres den do zadku a resite kazdou bezvyznamnou kravinu? Prihoda s cepici me dorazila uplne.
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    KLAIR: hahaha, to skončíš jako já, já mám doma papírnictví zakázaný.... nesmím tam, leda pod přísným dohledem statného ošetřovatele :-)))))))))

    To byl vtip, ale je pravda, že kdybych mohla, měla bych stohy sešitů a diářů a tužek a propisek a bloků....a a a a ... To vlastně není špatný nápad, že bych si pořídila své vlastní malé papírnictví :-)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    Miluju velky a vydatny snidane:) procpany novocem, jogurtem a musli, k tomu velkou bilou kavu, grepovej djus a actimel :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    SKLIBA: jé, to dělám taky, ale mně stačí i noviny třeba :-) na vyzuření se nebo odstresování se vůbec je to výborný :-) ale já se tím nejen odreagovávám, ale taky si to hrozně užívám :-)
    GAF
    GAF --- ---
    SKLIBA:

    a taky do klubu:

    Neustále někde říkat "Všechny cesty vedou ke krááááálovně." popřípadě "Na břehu řeky Nil, leštil si ocas krokodýl, líně si pak v proudu řeky hoví a přemýšlí o jíííídlovííííí..."

    A tak podobně.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    SKLIBA: Pocit satisfakcie z toho ti vidno priamo na ikonke :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    pečlivě roztrhat arch papíru (s něčím, co se nepovedlo) na co nejmenší a nejpravidelnější kousky
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Miluju takový ty barevný papíry, jak se dávají do šanonů a oddělují texty. A miluju všechny možný pastelky (neumím kreslit), lepící papírky, barevnou sešívačku... V minulé práci ze mně šedivěli... A ted si zas budu zařizovat psací stůl. To bude mazec..
    GAF
    GAF --- ---
    GABBIANO: wowuuuuůůůůů :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    GAF: Miluju A4 čtverečkovaný sešity! Kupuju si je pod různýma záminkama (teď momentálně na studium) a pořád jsou potřeba další a další. Ty moje nemusí být 60 stránkový, ale musí být vythávací a mít dirky, aby se daly ty listy pak založit do šanonu.
    GAF
    GAF --- ---
    Kupovat si veliký, hlavně a důležitě jenom 60 stránkový, A4 čtverečkovaný sešity abych do nich mohl psát dračí doupě, nakonec tam vlastně vůbec nic nenapsat a když je zaplněný, stejně si pak zase jít s trochu poťouchlým úsměvem koupit další.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    LARK: jeden čas jsem nosila jenom jednu naušnici, protože jsem druhou kamsi založila :-) ani mi to nepřišlo, akorát přítel mě sem tam upozornil :-)
    GAF
    GAF --- ---
    LARK: hihihi, tak nos jenom jednu, a ohoz vlasů na druhý straně ať ucho zakrývá a jsi voilá, vyzeráš vznosně nesymetrická :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam