• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    GABBIANO: jé, to taky dělám :-)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Miluju sledování pih. Nejdříve jsem to dělala u sebe /což se stále děje/ ... poslední dobou se ale stal mou obětí bráška, který má přenádherně pihatá ramena ... vždycky mu strhnu triko a se zájmem sleduju a pusinkuju jeho pihy. Jsem magor ...
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    SUCHRE: Achbože, co je to za primitivismus ? Víš jak je krásné, když se lidi dokáží radovat z takovýhle maličkostí ? A pak se o to dělit s někým jiným ? Přijde mi to jako malý zázrak ... pokud Ti tahle diskuze nevyhovuje, tak prosím ODEJDI a ušetři nás těchto nevybíravých vzkazů. Děkuji.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    KACHNY: Vůbec to neznám, musím honem napravit, už jsem si našla link na RS. :)
    ELS
    ELS --- ---
    KACHNY: Jo, tenhle britskej večerníček dokáže vytvořit slušnou závislost, hehe
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    THLASPI: jo jo chtela sem byt nejprve dnes desne aktivni i pres kocovinu ale zjistila sem ze nemam do ceho balit a prorvnavat sem a tam se mi nechtelo takze vetsinu dne travim sledovanim ovecky shaun coz je moje nejnovejsi uchylka ...
    a moc dobre mi dela do toho zatahovat dalsi lidi a delat z nich zavislaky na ovcích ! béééé
    THLASPI
    THLASPI --- ---
    SUCHRE: Teda, číst si 100 příspěvků z diskuze, která mě nezajímá nebo irituje a sdělovat to pak vulgárním způsobem ostatním lidem, to je hodně zvláštní záliba...inu ale každý máme něco žeano, takže bych řek, že to do týhle diskuze v podstatě docela zapadá....:)

    Já si čas od času hrozně rád vyberu nějakej den, kdy jsem fakt pořádně marnej (ideálně se hodí těžká kocovina) a zůstat ten celej den v posteli a čučet na voloviny v televizi (včera se mi velmi osvědčili Mach a Šebestová)...Jo a nejdůležitější je zakázat si mít špatný svědomí z toho, že člověk neudělal za celej den vůbec nic konstruktivního..:)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    GABBIANO: To já taky vyrábím..spíš teda trhám..a pak mi je těch medvídků líto :(.
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    SUCHRE: ehmmm, tady jsi ty jediný takhle divný... :-))))))

    Přidám svoje: Když se vracíte do vyhřáté postle, tak zastřičit si nohy do toho příjemného teploučka...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    KACHNY: Jo, zrovna nedávno jsem si říkala, jak je tahle diskuse skvělá, že tu nikdo nikoho nenapadá a nikdo se s nikým nehádá. Tak snad to byl jen ojedinělý případ.;)

    abych nebyla tak úplně OT: okusovat nožičky a hlavičky gumovým medvídkům
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SUCHRE: no cist to tu nemusi ne ? me apis prijde zoufale reagovat na prispevky takhle...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    KLAIR: Ja posledni dobou spis jako nejakym zazrakem nausnice stale nalezam :)...
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    SAJAGI: nejsi jediný tohle ělam taky:D ale na veřejnosti se stydím...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    SUCHRE: Víš, jak řeší normální člověk, když se dostane do nějaké diskuse, která mu připadá zbytečná, hloupá, nebo jinak nesmyslná?
    Omlouvám se za OT
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Do prdele, co je to tady za panoptikum zoufalcu? Precetl jsem poslednich 100 prispevku, ma pyloricka zaklopka se definitivni uzavrela a presvedceni, ze jste normalni, vyvesilo bilou vlajku. To se kopete pres den do zadku a resite kazdou bezvyznamnou kravinu? Prihoda s cepici me dorazila uplne.
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    KLAIR: hahaha, to skončíš jako já, já mám doma papírnictví zakázaný.... nesmím tam, leda pod přísným dohledem statného ošetřovatele :-)))))))))

    To byl vtip, ale je pravda, že kdybych mohla, měla bych stohy sešitů a diářů a tužek a propisek a bloků....a a a a ... To vlastně není špatný nápad, že bych si pořídila své vlastní malé papírnictví :-)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    Miluju velky a vydatny snidane:) procpany novocem, jogurtem a musli, k tomu velkou bilou kavu, grepovej djus a actimel :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    SKLIBA: jé, to dělám taky, ale mně stačí i noviny třeba :-) na vyzuření se nebo odstresování se vůbec je to výborný :-) ale já se tím nejen odreagovávám, ale taky si to hrozně užívám :-)
    GAF
    GAF --- ---
    SKLIBA:

    a taky do klubu:

    Neustále někde říkat "Všechny cesty vedou ke krááááálovně." popřípadě "Na břehu řeky Nil, leštil si ocas krokodýl, líně si pak v proudu řeky hoví a přemýšlí o jíííídlovííííí..."

    A tak podobně.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    SKLIBA: Pocit satisfakcie z toho ti vidno priamo na ikonke :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam