• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    GAF
    GAF --- ---
    SINHIRIELL: :) jé, já dělal "sto kilometrů bez nehody" podle toho pořadu v televizi nebo tak. V čase asi před 15-20 lety taky. A je to skoro to samé - prostě chodit mezi lidma (běhat) na Václaváku nebo jinde, ale hlavně tam, abych do nikoho nevrazil.
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    Dokud jsem nebyl hořkej nerudnej a línej páprda (to znamemá když jsem byl mladý a nadějný optimistický studen - sportovec), tak jsem dělával výpravy na přeplněnej Václavák, stoupnul jsem si nahoře na chodníku kde je teď myslím Mac a Bílá Labuť a sprintoval jsem dolů tím davem na Můstek. Základní pravidlo bylo že musím běžet na plno ale do nikoho nevrazit. Byl to tělocvik pro reflexy, kondičku i mozek a z nějakého důvodu jsem se během toho velice akčního sprintu cítil svobodnej a jinej než ten valící se dav.
    LARK
    LARK --- ---
    já zas mám ráda rituální horkej zázvor... hlavně ta část s medem... nejdřív zázvor oškrábu, pak nakrájim na tenký plátky, zaleju horkou vodou, přidám citrón... a pak, tadadadááááááááááá, to přijde: jemně nechám stékat med z lžičky a pozoruju spirály, který tam dělá. někdy se mi podaří malý tornádo...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    včera jsem měla malou radost: v MZK v Brně včera někdo ztratil na dámských záchodech takovou pěknou pletenou fialovou rukavičku, ležela osamělá pod umyvadly, lidi po ní už šlapali... tak jsem ji zvedla a dala panu šatnářovi, ať ji předá případné majitelce, kdyby se po ní celá nešťastná sháněla ... a doufám, že k ní doputuje ... a doufám, že by tohle pro mě někdo taky udělal, kdybych něco ztratila :-)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    ELS: :)
    ELS
    ELS --- ---
    Vždycky když jdu do práce nebo z práce Václavákem, namířím si to doprostřed k obrubníku ohraničujícímu záhony, a skoro pokaždý jdu po něm a vychutnávám si tu malou oázu uprostřed trafficu.
    SINHIRIELL
    SINHIRIELL --- ---
    Náhodné a nesmyslné rozdávání náhodných věcí náhodným lidem.

    Čím méně smyslu to dává tím lépe, ale musí to udělat radost.
    GAF
    GAF --- ---
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Líbání po milování. Je to nesrovnatelné s jakýmkoliv jiným polibkem.
    LACAMPAGNA
    LACAMPAGNA --- ---
    GABBIANO: Zrovna dneska jsem se s kamarádama procházela kolem zámku Hluboká a radostně šlapala na všechno zmrzlé:))
    BUBLIFUCK
    BUBLIFUCK --- ---
    Ja jsem si ted z Francie privezla Creme Brulee, uz se tesim az rozbiju lzickou karamelovou vrstvu !!
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Nejlepší jsou ty, co v nich vůbec není voda, jen slaboučký led a pod ním prázdno, ty nejlíp křupou. :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    GABBIANO: myslím, že ne; to je taky jedna z mých malých radostí :-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    bylo tu vůbec křupání zmrzlých louží?
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    kdyz muzu prijet domu treba uz v pul ctvrte a nemusim nic delat :D
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    MADELEINE: jasne :) musis si lehnout do vany a hned je mit u usi, je to uklidnujici...
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    Dávat si ve vodě rozpustný šumivý vitamin C rovnou do pusy .)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MOLLY: Jo takhle, jen ty velký, já myslela, že jsi pihatá více od přírody :o) No, tak já mám třeba jednu pihu ... no tralala :o)

    SEPHORA: To jde slyšet ?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ELIZHANNAH: dost věcí se dá vykoumat, vylepšit atd. i s minimálními náklady ;-)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    posloucham praskani bublin z peny ve vane
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam