• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    HUZBA: brcka si sice medem nepomatlavam, ale jinak ho taky matlam vsude, jen tak na lzicku jako lizatko a tak :) mnamy mnam... a samozrejme horka voda, bez horky vany bych zimu neprezila :D
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    ja se rada uplne potapim a vselijak kroutim a protahuju ve vane /zustalo mi to zdob kdy jsme meli obrovskou vanu ale ited v te male to kupodivu jde/
    a zkousim jak jejvic horkou vodu vydrzim a pak si dotoho rada poustim ledovou takovy soky si davam

    a ted jsem si zamilovala pomazavat si ubaleny brcko medem a vubec si patlat vsude med a bejt od nej cela umatlana ikdyz me po nem bolej zuby a priznavam ze sem to cely prevzala
    ale zivot je hned sladsi .)
    CROAN
    CROAN --- ---
    jamam rada, kdyz si koupim nejakou novou tuzku nebo fixku, psat a kresit, to pak pisu desne krasopisne a pomalu a bavi me vnimat jak ta barva opousti hrot ty tuzky:)...
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    Zjistil jsem, že taková radost je i uklizený byt. Je fajn vidět, jak se z toho doupěte s knihami a časopisy a poznámkovými bloky všude možně kolem stává čistá a prosvětlená (nejradši pracuji v šeru) klícka.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    LARK: nee, jim to i se slupkou, ale proste to okrajuju, vic si to vychutnam:) normalni kousani je moc nudny..
    LARK
    LARK --- ---
    mě zase bavilo hrár si s keramikou... a jako jí plácat po zadku.. to úžasně pleskalo... hehe
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ja mam uchylku na hladkou mouku..... rada si v ni borim ruce
    LARK
    LARK --- ---
    FRONEMA: to je super!!! :-)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ja zjistila ze me hrozne bavi delat takovou hloupustku v prac... mam na zachodech takovy standartni platovy vonitko a stoji v rohu tak ja ho vzdycky vezmu a postavim vzhuru nohama "na hlavu" a cekam jak dlouho bude trvat nez ho nekdo otoci zpatky :)
    HELA
    HELA --- ---
    zjistila jsem, že mi zvedá náladu fénování vlasů:) z nějakých důvodů je to uklidňující pocit... :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    LARK: Mě to zkrátka baví :) A teď mě omluvte, jdu pro další jablko ;)
    LARK
    LARK --- ---
    DLOUHA_POTVORA: proč? dělal to děda... je vám to nepříjemný na dásně ta šlupka, nebo proč? :-)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SAJAGI: jj, s jablkem souhlasim.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Kafe, jdu na to :))

    Mimochodem, jablko raději okrajuju nožem, než bych do něj přímo kousal, pokud mám tu možnost.
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    ELS: Mám dojem, že zrovna tam je káva :D Ale ano, teplý šálek je velmi uklidňující.
    ELS
    ELS --- ---
    NACHTIGAL: Tvá ikonka o těchto potěšeních hodně vypovídá... :))
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    Kápnout do šálku černého čaje trochu mléka a dívat se, jaké kouzlí tvary…

    Udělat si šálek čaje a na balkoně koukat do malého parčíku…

    Se šálkem čaje otevřít knihu nebo noviny a začíst se…
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    DLOUHA_POTVORA: tak to je taky něco pro mě!
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Jo, bublinky, ty mají na facebooku svůj fanclub, už 685 490 fanoušků!
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    praskat bublinky na takovych tech plastovych foliich, co se do nich bali lednicky a tak...jednou si z nich chci nechat usit svatebni saty :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    HELA: já se až v současné společnosti odnaučuji být bezkontaktní a je to fakt úleva, když se člověk může na přivítanou/rozloučenou s přáteli obejmout bez jakéhokoliv dalšího kontextu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam