• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    RADU: Pacient :o)
    RADU
    RADU --- ---
    pokaždý když chci pít víno, umyju sklenice ačkoli sou čistý a několik minut je leštim utěrkou až na nich neni jedinej flíček a sou průzračně čistý.)teprve pak si naleju víno
    LA_BASURA
    LA_BASURA --- ---
    vzdycky kdyz otru kapky kolem drezu po umyvaní nadobí..tak hezky to zmizí...
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    ty jo, zbožňuju se vykoupaná zavrtat do čerstvě povlečené peřiny a polštáře a cítit tu krásnou vůni a čistotu
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Dnes jsem šla s psiskem ven naším lesem. Bylo relativně - po té zimě - teplo, čas něco kolem páté, kdesi ve větvích zpívali a štěkali kosové, na hlavu mu dopadal jemný kysele vonící deštík a pod nohama namoklá, něžně rozbahněná půda pokrytá loňským listím. Dlouhý zimní černý kabát jsem měla rozepnutý ... najednou mi to přišlo strašně fajn. Být tam prostě jen tak ... sama ...
    RADU
    RADU --- ---
    vyjídat jogurty tak, že nejdřív vyjim prostřední část a pak dokola dloubu postranní části, až to udělá jakoby kytičku:-)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    mazat pastiku nebo maslo do vsech kraju a zahybu chleba a pak nozem delat obrazek :)
    YVETT
    YVETT --- ---
    roztrhat před vyhozením popsané papíry na malinkatý kousíčky a pak je rozfoukat
    YVETT
    YVETT --- ---
    slyšet krákat havrany a křupající sníh pod nohama
    pít neušlehanou čokoládovou šlehačku ze sklenice na šampaňský (a na to pak někdy kyselý okurky:)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    mam strasne rada kefirove mleko, hlavne jahodove....dokazu o jen tak usrkavat hodinu, jen tak pomalounku po malych douskach, hlavne ve skole....mnam
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Zjistila jsem, že trpím zvláštní úchylkou na třpytky. Hlavně v líčidlech, ale vlastně i kdekoliv jinde. A když vidím třeba strassový kamínky ... jinak to ale moc nechápu, protože nesnáším lesklé, barevné a nápadné věci.

    A taky jsem si dneska koupila k snídani tři pidi koláčky s pořádnou porcí máku. Vzpomněla jsem si na dětství ... nějak mi ho ten mák připomněl ...
    RADU
    RADU --- ---
    koupit/sehnat klíční rostlinku neznámýho původu, zasadit jí a zkoumat, co z ní bude. Nejvíc mě uchvátila takhle jedna Euphorbie, která se dodnes stále vyvíjí v něco stále odlišnýho:-)
    GAF
    GAF --- ---
    Asi jsem si dneska vymyslel novou:

    Obzvláště po noční se podívat na oblohu, do těch míst, jak to tam narozdíl od horizontálního pohledu na okolí o dost víc svítí a otevřít oči naplno a nechat se tim osvítit zevnitř co to jde.
    CROAN
    CROAN --- ---
    byla jsem v cizine, tady se to moc casto nepostesti---

    koupit si neco k jidlu, sladky slany to je fuk, neco, co jsem jeste nikdy nemela, proste neco dobryho co na obrazku vypada dobre ale nevim dopredu, jak to chutna...je to takovy dobrodruzo...rozbalit, ocuchat, zakousnout:)
    taky me to bavi vybirat...stala jsem u tech regalu fakt dlouho:DDD
    CROAN
    CROAN --- ---
    MALAKK: a jo, na bloky jsem zapomnela:)...tak to mame stejne, mam doma ruzny velikosti, samozrejme jen zcasti pokresleny a popsany:D
    HELA
    HELA --- ---
    chození v čerstvě napadaném sněhu:) teď v Budějovicích pořád padá a padá... a já tu nemám zimní boty, jen tenisky, ale stejně si to nedokážu odpustit a vracím se s úplně promočenýma nohama:)
    ISLINGTON
    ISLINGTON --- ---
    Mezi různou povinnou četbou si přečíst nějakou prima oddechovou (fantasy) knížku - naposledy třeba Knihu hřbitova od Neila Gaimana. Ten chlap je tak dobrej!:)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    na eskalatorech v metru kdyz jedou dolu bud sedim (vetsinou vecer) anebo letim hrozne rychle a rvu "s dovolenim" jakoby odhizdelo moje posledni v zivote metro :)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    ZOLTY: :)
    čuchám k lihový fixce vždycky když ji otevírám, příjemně voní :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    LACAMPAGNA: Jo, jo, JO !!!
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Dát si nějaký hezký obrázek na plochu, na který mám zrovna náladu, a pokaždé, když se proklikávám soubory, tak mě znovu překvapí (než si na něj zvyknu, což trvá i dva týdny) a kochám se jím... Zvedá mi to náladu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam