• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    Tak jako Amélie miluje křupnutí karamelu na creme brulee, já rád oďobávám sýr ze sýrových rohlíků.
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    GABBIANO: podepisuju se pod to:)
    HELA
    HELA --- ---
    A v létě jsou můj oblíbený zírací cíl prosvícené fontány:)
    HELA
    HELA --- ---
    A taky pozorovat vodu, hlavně padající... A poslouchat... Vodopády, fontány, jezy... Ztrácet se v hučení vody a nechat si tím vyčistit hlavu i pocity. Krása:) a miluju večerní vltavu v centru-barevný odrazy světýlek na hladině,naaadhera:)
    HELA
    HELA --- ---
    Dokonce jsem za ne dneska utratila poslední peníze:) a další moje častá radost: vylézt někam na vysoké místo a koukat do krajiny... Obzvlášť na světla města, ty mě fascinujou. Ale i na střechy nebo na přírodu. Někdy si takhle vyšplhán do desátého patra koleje a dívám se dolů po městě a přemýšlím... Hrozně moc mě to uklidňuje.
    HELA
    HELA --- ---
    Moje nová nebo spíš znovuobjevena zábava: Začala jsem si kupovat různé pohledy Prahy, takové, které mi připomínají moje oblíbená místa a které se mi líbí... Hlavně ty se světelnými efekty, ať už jsou to světýlka města nebo západy a východy slunce... A hlavně s atmosférou:) a pak je s sebou tahám a prohlížím...:)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    moje zabava ve skole: koupila jsem si barevne propisky, takove ty sestihranne s vickem, znacka corvina. jsou vyrobene z nejakeho pruhledneho plastu. zelena, zluta, oranzova, cervena, ruzova a fialova. kdyz z nich vyndam naplne a pred kazde oko si dam jinou barvu, tak se uprostred slevaji a vytvari nejakou uplne novou:) take jsem si pridala do penalu malou lupu a vsechno si zvetsuju...kuzi svoji spolusedici, povrch lavice, tisk v knihach, mala pismenka v atlase...s lupou je spoustu srandy.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ALECZKA: Ehm ...
    ALECZKA
    ALECZKA --- ---
    sex sex a zase sex!
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Rád nasávám vůni jídla od sousedů, když sbíhám po schodišti v domě.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Nemůžu si nevzpomenout, jak jsme tu rozjímali nad papírenskými potřebami... a tak mne napadlo... budu opět rozšiřovat svojí úchylku na psací pera, hodlám objednávat z papírnictví http://www.papirnictvi-tempus.cz/ kde mají hromadu děsně krásných věcí. Ráda bych ušetřila na poštovném. Je tu někdo, kdo by něco chtěl? Je to výrazně levnější než v obchodech (až třeba o 30%). Kdyžtak prosím do pošty.

    A nezlobte se na mne, že to sem píšu :)
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Zavrtat se do čerstvě převlečené postele. Tomu se nic nevyrovná, když je člověk příjemně unavený!
    ELS
    ELS --- ---
    SUBVERSION: Jo? Tak se tam třeba někdy potkáme a zanotujem si spolu ;)
    HELA
    HELA --- ---
    kreslit smajlíky do zamlžených obláčků po dechu, které zůstanou na okně
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    ja si zpivam kdyz jdu vaclavakem.. nahlas a moc se snazim
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    chodit na sva tajna mista a v tichu naslouchat tichu....nebo si tam spivat
    YVETT
    YVETT --- ---
    tancovat v dešti
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Po dokončené práci si sednout pohodlně, natáhnout si nohy, počítat pavouky na stropě (kde nejsou pavouci postačí díry nebo suky) a myslet na ty největší blbosti, co člověka právě napadnou
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    RADU: Pacient :o)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Učit se nový věci, který mě bavěj ... třeba krokování /šerm/ a nechat se učit od lidí, kteřá mají k věci správný a fajn přístup.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam