• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    moje zabava ve skole: koupila jsem si barevne propisky, takove ty sestihranne s vickem, znacka corvina. jsou vyrobene z nejakeho pruhledneho plastu. zelena, zluta, oranzova, cervena, ruzova a fialova. kdyz z nich vyndam naplne a pred kazde oko si dam jinou barvu, tak se uprostred slevaji a vytvari nejakou uplne novou:) take jsem si pridala do penalu malou lupu a vsechno si zvetsuju...kuzi svoji spolusedici, povrch lavice, tisk v knihach, mala pismenka v atlase...s lupou je spoustu srandy.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ALECZKA: Ehm ...
    ALECZKA
    ALECZKA --- ---
    sex sex a zase sex!
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Rád nasávám vůni jídla od sousedů, když sbíhám po schodišti v domě.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Nemůžu si nevzpomenout, jak jsme tu rozjímali nad papírenskými potřebami... a tak mne napadlo... budu opět rozšiřovat svojí úchylku na psací pera, hodlám objednávat z papírnictví http://www.papirnictvi-tempus.cz/ kde mají hromadu děsně krásných věcí. Ráda bych ušetřila na poštovném. Je tu někdo, kdo by něco chtěl? Je to výrazně levnější než v obchodech (až třeba o 30%). Kdyžtak prosím do pošty.

    A nezlobte se na mne, že to sem píšu :)
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Zavrtat se do čerstvě převlečené postele. Tomu se nic nevyrovná, když je člověk příjemně unavený!
    ELS
    ELS --- ---
    SUBVERSION: Jo? Tak se tam třeba někdy potkáme a zanotujem si spolu ;)
    HELA
    HELA --- ---
    kreslit smajlíky do zamlžených obláčků po dechu, které zůstanou na okně
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    ja si zpivam kdyz jdu vaclavakem.. nahlas a moc se snazim
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    chodit na sva tajna mista a v tichu naslouchat tichu....nebo si tam spivat
    YVETT
    YVETT --- ---
    tancovat v dešti
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Po dokončené práci si sednout pohodlně, natáhnout si nohy, počítat pavouky na stropě (kde nejsou pavouci postačí díry nebo suky) a myslet na ty největší blbosti, co člověka právě napadnou
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    RADU: Pacient :o)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Učit se nový věci, který mě bavěj ... třeba krokování /šerm/ a nechat se učit od lidí, kteřá mají k věci správný a fajn přístup.
    RADU
    RADU --- ---
    pokaždý když chci pít víno, umyju sklenice ačkoli sou čistý a několik minut je leštim utěrkou až na nich neni jedinej flíček a sou průzračně čistý.)teprve pak si naleju víno
    LA_BASURA
    LA_BASURA --- ---
    vzdycky kdyz otru kapky kolem drezu po umyvaní nadobí..tak hezky to zmizí...
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    ty jo, zbožňuju se vykoupaná zavrtat do čerstvě povlečené peřiny a polštáře a cítit tu krásnou vůni a čistotu
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Dnes jsem šla s psiskem ven naším lesem. Bylo relativně - po té zimě - teplo, čas něco kolem páté, kdesi ve větvích zpívali a štěkali kosové, na hlavu mu dopadal jemný kysele vonící deštík a pod nohama namoklá, něžně rozbahněná půda pokrytá loňským listím. Dlouhý zimní černý kabát jsem měla rozepnutý ... najednou mi to přišlo strašně fajn. Být tam prostě jen tak ... sama ...
    RADU
    RADU --- ---
    vyjídat jogurty tak, že nejdřív vyjim prostřední část a pak dokola dloubu postranní části, až to udělá jakoby kytičku:-)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    mazat pastiku nebo maslo do vsech kraju a zahybu chleba a pak nozem delat obrazek :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam