• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    BRUDER_MATHIAS: This is my rifle, this is my gun...!
    BRUDER_MATHIAS
    BRUDER_MATHIAS --- ---
    Naprosto ujíždím na procesu ládování zásobníku. Pěkně kulka po kulce. Každá tak hezky cvakne :o) Svět je hned radostnější...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    ANICCKAA: Jé, to je nádhera, to je moje dětství. Mělo to něco do sebe, když nebyla rádia. Jak se vyjelo, začalo se zpívat. :)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    miluji, kdyz jedeme s mamou a segrou v aute a vsechny tri si zpivame a je nam dobre:)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    no a co takovy fondant au chocolat!!!!
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    PAZZITKA: Na obede! V Mole 22!
    PAZZITKA
    PAZZITKA --- ---
    LEON_CHAMEAU: kdy?! kde?!
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Crème brûlée! Crème brûlée! Dnes prvýkrát :)
    ELS
    ELS --- ---
    LICINDA: Přesně! :)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    kdyz se vecer pri sprchovani uvolni na vterinku vune z parfemu, kterej jsem si rano strikla na krk a pres den uz ho necitim... :)
    HELA
    HELA --- ---
    OLIII: rádo se stalo:)
    OLIII
    OLIII --- ---
    HELA: Super, díky moc! Někdy se tam zajdu podívat:-)
    HELA
    HELA --- ---
    OLIII: ahaa, tak mapy.cz mi napověděly, že ulice se jmenuje Jugoslávských partyzánů:) když jdeš od náměstí pořád dál, tak po pravé straně na něj časem narazíš:)
    HELA
    HELA --- ---
    OLIII: přesnou adresu z hlavy nevím, tak se to pokusím zmateně popsat:) když se jde z kulaťáku od české spořitelny tou ulicí, ve které je Billa, tak je to v té ulici, na protější staně, než je Billa, a kus cesty dál...
    OLIII
    OLIII --- ---
    HELA: Kde přesně to je, prosim pěkně?
    ELS
    ELS --- ---
    HELA: jo, ta atmoška z toho prostě dejchá... cesty, dálky... jééé :)
    HELA
    HELA --- ---
    hm, když nad tím tak přemýšlím a po sobě čtu, tak v těchhle případech je pro mě možná skoro důležitější obal toho jídla/pití, než obsah :D
    prostě to musí vypadat, jakože to pochází odněkud zdaleka:) nebo aspoň trochu zdaleka (zdaleka = mluví se tam jinou řečí:D) probouzí to ve mně vzpomínky na všechny možné cesty, večerní čištění zubů na benzínkách, cizí města, kdy pro mě bylo dobrodružství si dojít i na nákup, objevné výpravy cizími ulicemi, a tak dál...

    a nebo prostě něco, co se u nás nedostane a je to typické pro to místo.
    nevím, proč zrovna potraviny nebo obaly potravin:) možná je to tím spojením všedního za nevšedních okolností:)
    HELA
    HELA --- ---
    třeba jídlo v obalech s různými cizími nápisy:) mám ráda taky anglické věci, připomínají mi úžasný pobyt se školou před časem, a nedávno jsem objevila na Dejvické obchůdek s pravými anglickými potravinami a strávila asi půl hodiny s obličejem přilepeným na výlohu (měli zrovna zavřeno) :)
    HELA
    HELA --- ---
    objevila jsem ve školním bufetu řecké jogurty. mají takové hezké, Řecko připomínající víčko:) vždycky si jeden nebo dva koupím a pak je na koleji sním a představuju si přitom moře:) a vůbec mám radost z různých jedlých maličkostí, které mi asociujou dálky...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SOUSEDKA: super :)
    SOUSEDKA
    SOUSEDKA --- ---
    Úplně nová dimenze vnímání...jsem v 18 týdnu těhotenství...je to hroznej šrumec..pomalu mi vylejzá břicho...do ničeho se nevejdu...je to všechno tak strašně jiný ;o))
    Hrozně mě to baví...a vždycky se srašně těšíme na další ultrazvuk ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam