• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MATTONYI
    MATTONYI --- ---
    MADELEINE: Takhle to vyznelo, jako by si to vlastne delala pro sebe ,)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MATTONYI: Hmmm, jo, ale o by pro mne nemělo úplně to kouzlo.

    VANOCKA: Kdybych byla mladší, tak by si to máma myslela taky, ale vzhledem k tomu, že když jsem byla malá, tak jsem tohle nedělala, tak jí to akorát těší :o) Napsala mi, že já a její šéf jsme jediní, kdo jí dává květiny.
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    MADELEINE: kdybych já tohle udělala matce tak si poklepe na čelo a pak se mně zeptá co po ní chci :(
    MATTONYI
    MATTONYI --- ---
    MADELEINE: Stacilo koupit merci a jeste by si pochutnala ,)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Ze včera na dnes jsem spala u kamarádky. Ač jsem neměla cestu kolem, stejně jsem si stanici zajela, vhopkla do květinářství ... ne, neměli bílé růže ... vrrr ... vhopkla jsem do druhého květinářství. Popadla jsem obrovskou bílou růži, která trůnila na vrcholu stojanu, stonek měla silný jak můj malíček. Zašla jsem k mámě do práce. Zaťukala na dveře, místnost plna klevetících dam, dala jsem máme růži na klín se slovy "děkuju, že jsi" a zase jsem se vytratila ... když jsem vyšla na ulici, radostí se mi třásly nohy a chtělo se mi plakat ...
    ... jsem zamilovaná do svojí mámy :o)
    Hrozně mě načutává dělat lidem takovýhla drobný radosti ...
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    mám ráda jak mi fouká vítr do vlasů když jedu po eskalátorech v metru nebo když přijíždí vlak :)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    miluji vstavani do sluncem prosluneneho pokoje, svezi rano a snidani na terase pri spevu ptaku....
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ... tiše sledovat, jak se mi tajně sbíhají sliny po tom, co mu dám pusu na tu sladkou a provoněnou kůži ...
    EETEE
    EETEE --- ---
    Držet v rukou hrnek s polohorkým čajem, mám ráda jak hřeje do dlaní... i v létě! :-)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    VANOCKA: obrovský péřový duchny do kterých skočím v létě a krásně chladí:)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    SEPHORA: bosanova je nejlepší:)taky to mám ráda...kudy chodím,tudy bosa:)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    bourka dest....


    a taky chodit po chodniku bosa. hrozne me to masiruje nohy a hreje nebo chladi a je to prijemne
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Po dešti chodit po sídlišti a pozorovat orosené květy v zahrádkách, hlavně veliké keře čajových růží, co jsou u jednoho baráku. Poupata a čerstvé květy jsou sytě oranžovo-žluté, ty co jsou už rozvité déle jsou vrůzném stadiu blednutí a zrůžovění... Moc se mi líbí ty různé odstíny barev na jediném keři, všechny jsou krásné, a navíc se na nich třpytí průhledné kapky... Dokážu tam stát deset minut a jenom se kochat... a pak zase přejdu k dalšímu keři :-D
    ELS
    ELS --- ---
    Vlahý vzduch po dešti... jak je prosycenej vůněma. Nebo když chodím pravidelně kolem prádelny... Podobnej pocit z toho, co se z ní line... :)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    Z velikánského pugétu obrovských květů zahradních růží jsem dnes otrhávala květy a sypala jsem je do velké ošatky, aby uschly. Okvětní lístky jsou na dotek úžasné... Trochu vlahé a přesto suché, sametové, jakoby voskové... Bylo to nádherné...
    Dotyk, vůně i hra po oči.... Velká radost!!!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    RUSALKA: a když jsou pěkně ospinkané a ještě vysluníčkované, to je teprve požiteček :-)
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    ráda lezu na starou třešeň na zahradě u babičky, mám tam svoje větve kterejch se chytám, a ještě ráda sleduju samozajížděcí šuplíky, jako mají v lékárnách
    SKLIBA: souhlas :-)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    IN_DIE: já u babičky miluju ty velký naducaný péřoví peřiny z bílo modrým povlečenim nejméně 100 let starým
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    IN_DIE: Mám právě nejradši co nejvíce ospinkaný peřinky...v těch se hajá nejlíp :)).
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    jako malá jsem měla hrozně ráda u babí na venkově, když mě ráno budil kohout:) bylo to takový fresh:)a hurá na houby do lesa...jeee.....:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam