• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    HELA: zkus chleba z povildlama a tvarohem lahoda :)

    ICOUCH: já to občas dělám taky a taky na mně divně koukaj ...co je jim do toho co si dělám se svím pitím :)
    HELA
    HELA --- ---
    VANOCKA: jednu dobu jsem hrozně ujížděla na pečivu s lučinou, skořicí a jablkem:)
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    já hrozně ráda zakusuju čerstvé pečivo jabkem je to fakt dobrota :)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    dost casto chodim po letny a rada se dostavam do stavu, kdy si rikam, ze jsem v cizim meste a objevuju nove cesticky, co neznam,,, taky dost rada preskakuju stiny a spary na chodniku
    GAF
    GAF --- ---
    Obliknout si doma hned jak prijdu novy kus obleceni a citit ty divne pachy jeste z obchodu a to jak je jeste jakoby tvrde a neprizpusobene a jak se to vsechno misi s radosti z neho.
    LEMS
    LEMS --- ---
    ja sem takhle podobne vlastne uziral penu kdyz sem jako malej chodival tatovi pro pivo. bylo to tak hnusny vlastne ale pritom tak cool
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    LEMS: Je to fajn. U nás doma se o čerstvou křupavou patku vedou téměř krvelačné boje.

    Usmíření pak probíhá u horkého kakaa a onoho čerstvého chleba s máslem.
    LEMS
    LEMS --- ---
    MICH_ELLE866: zni to fajn:)
    MICH_ELLE866
    MICH_ELLE866 --- ---
    ono to muze vyznit jako OT, ale ja mela strasnou radost kdyz jsem do ni vzdycky kousla :)
    MICH_ELLE866
    MICH_ELLE866 --- ---
    ja mam takovou uchylku z destvi kdyz me mama posilala pro chleba, tak jsem vzdycky prinesla chleba nakousnutej protoze jsem mela strasnou chut na tu kurku / jak se odrezava patka :) zustalo mi to dodnes :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Vcera po dlouhy dobe strasne lilo, tak jsem vylezla na balkonek v pyzamu a nechala se uplne zmacet..je to moc fajn :).
    HELA
    HELA --- ---
    EDJA: jo, to je úžasný:)
    EDJA
    EDJA --- ---
    HELA: to mi pripomnelo, ze me zase hrozne bavi chodit v mori naboso, vyhrnout si nohavice nebo sukni a nechat se pocakat vlnou wow
    nebo jit naboso v lete po chodniku vecer kdyz je teplej nebo v desti
    ALKYONE
    ALKYONE --- ---
    poprvé otevřít nové,ještě složené noviny,zvuk cinkotu chladnoucího motoru yamahy xjr 1300,chytání vloček na jazyk,olupování čerstvé kůrky chleba tam,kde se rozšklebil(to miluju,akorát to pak vypadá,jak když ho ožerou myši:-),
    HELA
    HELA --- ---
    a ještě jedna maličká: pozorovat z okna vlající záclony dole u sousedů a letící papírek, který se snášel bůhvíodkud
    HELA
    HELA --- ---
    A hlavně: cachtat se v kašně, ve které jsou vodotrysky, hrát si s těmi tryskajícími proudy vody, strkat do nich ruce a sledovat, jak se tříští na malé kuličky letící vody... nechat se pokropit, sednout si na okraj a kopat nohama ve vodě...
    (nemohla jsem odolat... a to bych neměla, když mě bolí v krku... ale stejně:))
    HELA
    HELA --- ---
    včera objevená: popíjet džus nebo ovocnou minerálku ze skleničky na víno:)
    WOA
    WOA --- ---
    zlaté lány pod modrým nebem...ležet v trávě a koukat do mraků, jak se tvořej, jak se rozplývaj
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MATTONYI: Proto jsem ráda, za svou starokonzervativnost :o)
    MATTONYI
    MATTONYI --- ---
    MATTONYI: No proto..rodice mame jenom jedeny. At uz jsou jakykoliv.
    ps.: Je to hezky,) ale skoda ze uz se to moc nevidi ,)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    IN_DIE: :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam