• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    HELA
    HELA --- ---
    EDJA: jo, to je úžasný:)
    EDJA
    EDJA --- ---
    HELA: to mi pripomnelo, ze me zase hrozne bavi chodit v mori naboso, vyhrnout si nohavice nebo sukni a nechat se pocakat vlnou wow
    nebo jit naboso v lete po chodniku vecer kdyz je teplej nebo v desti
    ALKYONE
    ALKYONE --- ---
    poprvé otevřít nové,ještě složené noviny,zvuk cinkotu chladnoucího motoru yamahy xjr 1300,chytání vloček na jazyk,olupování čerstvé kůrky chleba tam,kde se rozšklebil(to miluju,akorát to pak vypadá,jak když ho ožerou myši:-),
    HELA
    HELA --- ---
    a ještě jedna maličká: pozorovat z okna vlající záclony dole u sousedů a letící papírek, který se snášel bůhvíodkud
    HELA
    HELA --- ---
    A hlavně: cachtat se v kašně, ve které jsou vodotrysky, hrát si s těmi tryskajícími proudy vody, strkat do nich ruce a sledovat, jak se tříští na malé kuličky letící vody... nechat se pokropit, sednout si na okraj a kopat nohama ve vodě...
    (nemohla jsem odolat... a to bych neměla, když mě bolí v krku... ale stejně:))
    HELA
    HELA --- ---
    včera objevená: popíjet džus nebo ovocnou minerálku ze skleničky na víno:)
    WOA
    WOA --- ---
    zlaté lány pod modrým nebem...ležet v trávě a koukat do mraků, jak se tvořej, jak se rozplývaj
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MATTONYI: Proto jsem ráda, za svou starokonzervativnost :o)
    MATTONYI
    MATTONYI --- ---
    MATTONYI: No proto..rodice mame jenom jedeny. At uz jsou jakykoliv.
    ps.: Je to hezky,) ale skoda ze uz se to moc nevidi ,)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    IN_DIE: :o)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    MADELEINE: to je krásný:))
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MADELEINE: Měla jsem z toho velikou radost, ale to jen proto, že jsem věděla, že to potěší jí.
    MATTONYI
    MATTONYI --- ---
    MADELEINE: Takhle to vyznelo, jako by si to vlastne delala pro sebe ,)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    MATTONYI: Hmmm, jo, ale o by pro mne nemělo úplně to kouzlo.

    VANOCKA: Kdybych byla mladší, tak by si to máma myslela taky, ale vzhledem k tomu, že když jsem byla malá, tak jsem tohle nedělala, tak jí to akorát těší :o) Napsala mi, že já a její šéf jsme jediní, kdo jí dává květiny.
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    MADELEINE: kdybych já tohle udělala matce tak si poklepe na čelo a pak se mně zeptá co po ní chci :(
    MATTONYI
    MATTONYI --- ---
    MADELEINE: Stacilo koupit merci a jeste by si pochutnala ,)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Ze včera na dnes jsem spala u kamarádky. Ač jsem neměla cestu kolem, stejně jsem si stanici zajela, vhopkla do květinářství ... ne, neměli bílé růže ... vrrr ... vhopkla jsem do druhého květinářství. Popadla jsem obrovskou bílou růži, která trůnila na vrcholu stojanu, stonek měla silný jak můj malíček. Zašla jsem k mámě do práce. Zaťukala na dveře, místnost plna klevetících dam, dala jsem máme růži na klín se slovy "děkuju, že jsi" a zase jsem se vytratila ... když jsem vyšla na ulici, radostí se mi třásly nohy a chtělo se mi plakat ...
    ... jsem zamilovaná do svojí mámy :o)
    Hrozně mě načutává dělat lidem takovýhla drobný radosti ...
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    mám ráda jak mi fouká vítr do vlasů když jedu po eskalátorech v metru nebo když přijíždí vlak :)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    miluji vstavani do sluncem prosluneneho pokoje, svezi rano a snidani na terase pri spevu ptaku....
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ... tiše sledovat, jak se mi tajně sbíhají sliny po tom, co mu dám pusu na tu sladkou a provoněnou kůži ...
    EETEE
    EETEE --- ---
    Držet v rukou hrnek s polohorkým čajem, mám ráda jak hřeje do dlaní... i v létě! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam