• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    HELA
    HELA --- ---
    poslední dobou hodně ujíždím na barvách - ráda se procházím v obchodech kolem ovoce, nebo kolem květinářství... nebo i takové krabice různých džusů vyskládané vedle sebe na regále můžou být docela pokoukání:)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Pohrávání s korálkovým závěsem.
    MORECUTS
    MORECUTS --- ---
    Asi nejhezci auditko na nyxu!) Po tech vsech volovinach je tohle cteni vysvobozeni.)
    HELA
    HELA --- ---
    a jak člověk podzimně promrzl, to bylo taky vlastně hezké. a barvy listí.
    HELA
    HELA --- ---
    včera jsem viděla pouštět draky! byla to nádhera... výlet malých dětí ze školky s rodiči a učitelkou... ti draci měli často ocasy místo klasických z dlouhých fáborků z krepáku a ty se ve větru úžasně vlnily... a jak tam bylo těch draků spousta, bylo to moc krásné. a nejhezčí na tom bylo to nadšení, těch malých dětí, rodičů, co se do toho taky zabrali, party puberťáků, která se k tomu připletla, co komentovali, fandili a dodávali různé zvukové efekty... a nakonec se dohodli, že další den půjdou nakoupit věci na draka a půjdou vyrábět taky:)
    taková všeobecná radost:)
    MILLY
    MILLY --- ---
    EETEE: Asi tak.. :-) (a ten šustivej zvuk, když sněží..)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Koukat se, jak se moje miminko protahuje po kojení a špulí tvářičky :))
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    ráno se probudit a protáhnout se,se zíváním každou kůstku a poslouchat jak praskají
    ELS
    ELS --- ---
    AMMI
    AMMI --- ---
    někdo tu psal o tom že se mu líbí když jde po palackým mostě večer jak racci sedí na jedné straně mostu a kdyz se člověk rozeběhne tak postupně odletají a sedaji si zase na začatek. před tydnem jsem tudy večer šla a nemhla jsem odolat. Krásný pocit a zážitek vřele doporučuju!
    BARBUCHAFREE
    BARBUCHAFREE --- ---
    ELS:Přesně tak!:) Nejlepší čvachtu jsme zažili letos na mighty sounds, ta byla:))
    ELS
    ELS --- ---
    BARBUCHAFREE: hehe, to mi připomíná juchání na psy ve čvachtě na stagi :))
    BARBUCHAFREE
    BARBUCHAFREE --- ---
    Chodit bosa v blátě..
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    přejíždět při chůzi prstama přes plot.nejlepší je drátěnej s vlnitýma kostkama:)
    LARK
    LARK --- ---
    GAF: to mám radost!!!
    EETEE:
    EETEE
    EETEE --- ---
    RUSALKA: Já některé věci taky...dneska jsem to potvrdila nemalou radostí z toho vzdoušku při dešti! :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    EETEE: A nejen dětské rituály, snad všechno dělám doteď :).
    GAF
    GAF --- ---
    asi i nám... no prostě že to tady je, souhlasim
    GAF
    GAF --- ---
    EETEE: Lark se podařilo pouhým nápadem vytvořit dlouhotrvající oázu klidu.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Právě mně velmi potěšilo pročíst si tady přes sto dlouho nepřečtených příspěvků a pomalu s každým druhým muset souhlasit, a vracet se u těch povědomých "rituálů" do dětství...
    Fakt mi to moc zlepšilo náladu, když jsem se přistihla jak se usmívám... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam