• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    GABBIANO: Velmi hlasity zpev k tomu sem tam taky patri....ale ze by okolni ridici nevypadali polekane si teda tvrdit netroufam! :o)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    BLLUE: Ja si uzivam, kdyz jedu prazdnou tramvaji, tak tam muzu zpivat tak hlasite, jak se mi zlibi :)). Teda nejradsi v druhym vagonu, ze ;).
    HELA
    HELA --- ---
    GABBIANO: a hele, to mě nikdy nenapadlo - asi se budu muset naučit řídit :D
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    BLLUE: Já si u toho navíc ráda nahlas zpívám. Je to asi jediné místo, kde nikoho nepolekám. ;)
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    ...moje mala/velka radost je rizeni auta...nejlepe kdyz jedu sama ...volant v rukou je pak cire stesti :o)
    KRUDD
    KRUDD --- ---
    používání vatičky do uší - to miluju:)
    čuchání k/v nové knize, i když vím, že bude vonět stále stejně :)
    roztáhnout se na celou postel a vystrčit jednu nohu z podpeřiny
    pozorovat večer pokoj, když měsíc svítí dost silně

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    nakupování knížek..a zachumlat se do postele a tu novou knížku číst dokud na to vidim..:))
    EETEE
    EETEE --- ---
    ...usínat v čerstvě povlečených peřinách...celkem častá malá radost! :-)
    BARBUCHAFREE
    BARBUCHAFREE --- ---
    Když zažiju tu chvilku podzima, když se procházím mezi polema, nesu v ruce draka, je sychravo, soused pálí hromadu listí, je mi zima na ruce a ten okamžik je s jako z Ladových obrázků a i přes to jaký je nečas jsem šťastná, protože toho draka můžu pouštět s mými nejbližšími..
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    podzim!!!:) javory a jejich listy:)
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    bavi me moknout,lehnout si do cisty vyprany postele ve vyvetrany mistnosti,hrabat se v kocici srsti.
    miluju podzim,kdyz je barevnej a voanevej,kdyz se pali listi a je venku klid...
    NACHTIGAL
    NACHTIGAL --- ---
    Byl jsem se projít kusem přírody za Brnem… Šustící listí pod nohama, barvy všude kolem, na jedné straně cesty pár lidí hrajících frisbee, na druhé aportující psi… Krásná procházka v krásných barvách.

    Miluju podzim.
    BARBUCHAFREE
    BARBUCHAFREE --- ---
    Baví mě poslouchat TEN zvuk ořechů jež se přesýpají z proutěného koše do ještě většího proutěného koše..
    KIM13
    KIM13 --- ---
    Jéééé knoflíky!!!!!! No to je moje dětství!! Když jsem vyběhla po shodech do patra, kde bydlela babička s dědou a směla jsme si vyndat krabici s knoflíky!! To bylo blaho!!!!
    HELA
    HELA --- ---
    TAMARIX: taky si říkám:)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    HELA: Koukám, že všude je to stejný.. :-))
    HELA
    HELA --- ---
    TAMARIX: jé, ba jo, krabici s knoflíkama jsme měli taky, tou jsem se taky nadšeně prohrabávala:))
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    EETEE: :-)) Platí zvláště u analinových barviček.. Každopádně ten odstín tmavě modré analinky stojí asi u zrodu mého kladného vztahu k modré barvě.. :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    TAMARIX: A jak nám vždycky rodiče říkali abychom je nejedli, že jsou jedovaté... Jako bychom někdy jedli pastelky?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    HELA: Úpně jsi mi připomněla prohrabávání krabice s knoflíkama - různý tvary, různě starý.. Některý si člověk vybaví dodneška a když se náhodou někde vynoří, je to těžká nostalgie. Stejně tak krabice s pastelkama různých velikostí a značek, kterým vládly pastelky inkoustové ukradené ze starých šuplíkových zásob kamarádčina táty.. :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam